poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana


Synonim nienawiści i obłudy. Synonim skrajnej żydowskiej pogardy wobec podludzi, ich wartości, symboli... Synonim buty, pychy i podłości. Człowiek, który nie potrafi ukryć mściwego sadystyczno-tryumfującego uśmieszku, goszczącego na tłustej buzi podczas ceremonii rzygania jadem niegodziwości. Ojciec kolejnej żydowskiej rewolucji.

Medialny celebryta Jan Hartman robi wszystko by podczas licznych kazań zarazić żydowskich janczarów - lewaków - skrajną nienawiścią do podludzi. Genialnemu Żydowi marzy się nieustająca kampania upadlania podludzi jak za czasów katów z NKWD - vide Kościół katolicki i o. Rydzyk maltretowany codziennie od 20 lat przez czerwonych Hunów.

Żyda Hartmana nic nie ogranicza. A możliwość szydzenia ze wszystkiego co może ranić uczucia podludzi sprawia mu wyraźną sadystyczną przyjemność. Hartman usiłuje nawet wmawiać gojom, że katolicy modlą się niby do amuletów, szamańskich obrazków, medalików... gdy nawet dziecko wie, że modlimy się tylko do Boga.

Hartman zachowuje się tak jakby to nie Żydzi ale katolicy oddawali pokłony ceglanej ścianie. Temu kawałkowi muru. Jakby to katolicy wielokrotnie i szybko kłaniali się tej świętej relikwii błagając o cudowne uleczenie, złote geszefty, wojnę, a w szczególności o możliwość ROBIENIA gojom DOBRZE. Najlepiej od tyłu i bez przerwy.

Obnażaniem bezeceństw Jasia Hartmana. Cz. 2.

Oczywiście Hartman udaje, że nie widzi tej przesiąkniętej zabobonami żydowskiej tożsamości. Tego perwersyjnego nurzania się w skrajnej szamańskiej szarlatanerii pełnej magicznych liczb, zaklęć czy szokujących rytuałów budzących odrazę wśród gojów - Jak choćby przerażający rytuał uboju zwierząt.

Hartmana nie rażą kuriozalne archaizmy. Jeśli są żydowskie. Nawet najdziwniejsze rytualne ablucje. Natomiast "zabobony" typu; wizerunki świętych czy symbole krzyża nie są żydowskie więc bardzo Żydów brzydzą wywołując w nich odrazę. Pewnie dlatego, że przeszkadzają w bezkarnym robieniu gojom dobrze.

Podobnie wygląda sprawa z egzorcyzmami, cudami... Hartmana oburzają te ohydne "bezeceństwa" naszego Kościoła. Co innego gdy takie bezeceństwa popełniają Żydzi. Np. cadyk z Leżajska: - "Po spotkaniu z nim chromi zaczynają chodzić, niewidomi odzyskują wzrok. Uzdrawiał z niepłodności [...] czynił cuda."

Nie wspominając o tak odrażających krwawych rytuałach godnych barbarzyńskich Azteków: "Ariel Toaff, który wykłada historię Średniowiecza i Renesansu na Uniwersytecie Bar-Ilan w Ramat Gan w Izraelu, napisał, że Żydzi w średniowiecznej Europie mordowali chrześcijańskie dzieci, by używać ich krwi do religijnych rytuałów."

Obnażaniem bezeceństw Jasia Hartmana. Cz. 3.

Niestety. Tak jak Hartman myśli większość Żydów. Praźródło tego zła leży w naturze Żydów kształtowanej od wieków przez Talmud. Ten żydowski katechizm nakazuje Żydom i ich janczarom nie tylko mieć w dupie tradycję, kulturę i religię podludzi, ale również zniszczyć je wszelkimi metodami. Legalnymi lub nie.

Podane przykłady dość dokładnie pokazują prawdziwe oblicze Żydów których głównym celem jest tak judzić i ryć by za wszelką cenę skłócić ze sobą wszystkich gojów - poczynając od narodów, grup społecznych, poprzez prawdziwe i wymyślane mniejszości a kończąc na rodzinie i każdym z jej członków.

Rygorystyczne stosowanie zasady "dziel i rządź" sprawiło, że Żydzi od wieków rzygają kasą, decydując jednocześnie o tym co goje myślą, kogo kochają a kogo nienawidzą... Mogą więc dowolnie wskazywać gojom "winnych"... których należy w rewolucyjnym zapale wymordować, eliminując żydowską konkurencję czyimiś rękoma...

Najchętniej w ludobójczych orgiach przypominających rytualny ubój... Pozbywanie się konkurencji poprzez fizyczną jej eliminację, w organizowanych skwapliwie przez Żydów krwawych rewolucjach, to jedyna na świecie skuteczna w 100 % metoda pomnażania i tak już gigantycznych majątków dobroczyńców z Ziemi Obiecanej.

Obnażaniem bezeceństw Jasia Hartmana. Cz. 4.

Tą drogą eliminuje się nie tylko skutecznie konkurencję ale i przejmuje jej majątki. No i rynki zbytu, terytoria, itp... Oczywiście, wszystko to dla dobra gojów którym Żydzi cały czas robią tylko dobrze... Całkowicie o sobie zapominając. Ale aby sobie rąk nie poparzyć sprytny kowal potrzebuje odpowiednich szczypców.

Temu celowi służy branka polegająca na wyłuskiwaniu chwiejnych gojów by wciągając ich w kolaborację, tworzyć coraz liczniejsze oddziały karnych żydowskich janczarów - lewaków - kreowanych przez cwanych Żydów na niby nową rasę czerwonych panów. Nieomylnych nadludzi. A ci durnie bez zająknięcia łykają ten kit.

Biorąc powyższe pod uwagę, uważam, że nie można pozwolić na to by agenci obcego nam państwa "watykańskiego" bezkarnie decydowali o wszystkim co się dzieje w Polsce... Należy koniecznie zerwać konkordat i wszelkie stosunki z międzynarodowym żydowskim "Watykanem", a ich agentów w trybie natychmiastowym wydalić.

"Panie Komendancie! Oni do mnie strzelają!! - Przecież ty też Jasiu Hartman strzelasz! - Ale ja mam prawo strzelać a oni NIE!"

****

Jedna z najbardziej wpływowych postaci III RP

Z tego co czytam, to Hartman nie był tylko biskupem. Niedługo będzie rzygał tymi stanowiskami i funkcjami ale i tak ciągle będzie mu mało i mało. I ciągle źle i źle nawet gdyby umoczył cały pysk w melasie. Ale to tkwi w ich genach. Jak najwięcej koryta, jak najwięcej kapusty i jak najwięcej władzy nad umysłami, sercami i duszami gojów. Do tego niesamowite parcie na szkło.

W święto Paschy życzę wszystkim Żydom aby dotarli bezpiecznie do Izraela. Link
O tym jak Robert Mazurek zrobił w konia genialnego Żyda, prof. Jana Hartmana. Link

Płacz i płać

Inwestując 1 $ na 108 % LICHWY po 50 latach Żyd dysponował majątkiem 100 razy większym niż PKB całego świata! Link

****

Zaporoscy chrześcijanie do Agory sułtana-mana!

Ty, sułtanie, diable agorowy, przeklętego czarta bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki ty do diabła gieroj, jeśli gołą dupą jeża nie potrafisz zabić? Diabeł sra, a twoje janczarskie wojsko to zjada.

Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskich pod sobą miał, twojego wojska my się nie boimy, na ziemi i wodzie będziemy się z tobą bić, kurwa twoja mać.

Polski wodolejco, Babliloński ty kucharzu, macedoński kołodzieju, jerozolimski piwowarze, aleksandryjski koźle kastrowany, Wielkiego i Małego Egiptu świniopasie, armeński wieprzu, podolski złodzieju, tatarski kołczanie, kamieniecki kacie, samego czorta wnuku i całego świata i piekła błaźnie, a naszego Boga durniu, świński ryju, kobyla dupo, rzeźnicki psie, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać.

Tak oto tobie zaporożcy chrześcijanie odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet świń chrześcijańskich pasł. Teraz kończymy, bo dat nie znamy i kalendarza nie mamy, księżyc na niebie, rok w księgach zapisany, a dzień taki u nas, jak i u was, za co pocałuj w dupę nas!

Podpisano: Zadra, w imieniu atamana koszowego ze wszystkimi zaporożcami.

****

Dlaczego Żydzi nie spłodzili nawet jednego KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat?
Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana
Przyczyny bogacenia się w zawrotnym tempie Żydów w średniowiecznej Europie

Inwestując 1 $ na 108 % LICHWY po 50 latach Żyd dysp. majątkiem 100 x PKB całego świata
Czemu sam nie zainwestujesz dolara by obracać majątkiem 100x większym niż PKB świata?
Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju. Jest niewidzialnym bogiem na ziemi

Kościół OKRADA Polskę od 1000 lat - TWIERDZĄ żydokomuniści
Kto rządzi światem? Kto nas doi? Rydzyk?
Doradcy Kościoła - To tak jakby Żydom doradzał Hitler gdzie powinni się osiedlić
Elegia o holenderskim wróbelku i krówce. Ubój rytualny i wrażliwość lewacka
----
M. Olejnik z kolesiami przypisuje KK takie niegodziwości jakie Hitler ŻYDOM
Wierzę, że ta rasa butnych czerwonych panów, tych nadludzi zostanie kiedyś rozliczona
O tym jak się upadla i SKUNDLA dumny NARÓD

Przykłady zamiany słowa "KLER" na "ŻYD"
Skąd KOMUNA czerpie pomysły - LEWACY i NAZIŚCI
Skąd się bierze ZWIERZĘCA nienawiść LEWACKICH faszystów?

Lewacy NIENAWIDZĄ własnej tradycji, kultury, historii, religii
SZALEŃCZY festiwal NIENAWIŚCI trwający od 2005 r.
Dlaczego IDIOTA oraz facet z 3 FAKULTETAMI i doktoratem MÓWIĄ i MYŚLĄ tak SAMO?

Eksperci TVN24 ds. Konklawe - Jan Hartman, Kamil Sipowicz, Wołek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz