środa, 25 lutego 2015

Cywilizację ŚMIERCI zbudowali Żydzi. Największe LUDOBÓJSTWO gojów (100 mln ofiar)

Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów

Rosjanie wycierpieli w XX wieku więcej niż jakikolwiek inny naród. Żaden kraj nie stracił podczas obu wojen światowych tylu obywateli, co Rosjanie. Ale to sowiecka (praktycznie żydowska) władza przez czystki i wymuszony głód zabiła więcej swoich dzieci niż wszyscy wrogowie razem wzięci.

"Zanim uruchomiono obóz w Oświęcimiu wymordowaliście w Rosji 60 mln gojów i to 25 lat wcześniej, wy potomkowie największych ludobójców w dziejach świata!"

Zażydzone media chcąc nas skłócić wmawiają gojom nawet to, że zbrodni w Katyniu dokonali Rosjanie a nie żydzi z NKWD. Podobną taktykę stosuje zło przypisując Polakom odpowiedzialność za Holokaust żydów. Czyste ZŁO rozgrywa gojów jak chce.

Przypomnienie: Izraelska gazeta "Maariv" z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. "Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie (NKWD) i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej."

Nie wolno nam nigdy zapomnieć o tym, że Zbrodnia Katyńska to ciąg dalszy tej potwornej zbrodni ludobójstwa gojów:

Żydowska Rewolucja z 1917 r. była największym w dziejach świata LUDOBÓJSTWEM gojów (w samej Rosji prawie 60 mln ofiar). ZŁY wymordował w carskiej Rosji całą elitę, wszystkich okradanych wraz z rodzinami, likwidując przy okazji konkurencję na wiele pokoleń - odcinając głowę od tułowia Narodu.

Zbrodnicze ZŁO wymordowało również wszystkie najszlachetniejsze jednostki z prostego ludu czyniąc pozostawiony przy życiu "najgorszy" element całkowicie poddany woli i kaprysom bezwzględnego pasożyta który zyskawszy monopol na prawdę mógł już dowolnie prać mózgi oświeconym dyplomatołkom.

W wyniku tej największej w świecie eksterminacji gojów wyselekcjonowano z ludobójczych pogromów najbardziej zdegenerowaną rasę głupich i posłusznych niewolników potulnie tyrających na odwiecznego pasożyta zżerającego od środka żywy organizm nosiciela.

Niewolników, których główną rozrywką ma być ubliżanie i wygrażanie "okradającemu" narody Kościołowi i "złodziejowi" Rydzykowi. - Przeraża mnie każda żydokomusza religia która wysuwa fanatyczne żądania lub twierdzenia, argumentując to wolą ludu.

"Czy wolno zabijać kobiety i dzieci gojów? (...) Gojów najlepiej zabić, wężom najlepiej rozwalić czaszkę" Źródło: Izrael Szahak - Żydowskie Dzieje i Religia. Chyba teraz łatwiej zrozumieć Holokaust gojów w XX wieku, łączenie przeszło 100 mln wymordowanych gojów.

Przypomnienie

Pierwszy rewolucyjny sowiecki rząd składał się z samych tylko Żydów; Lenin, Trocki, Zinowiew, Kamieniew, Swierdłow. Ani jednego Rosjanina, choć przecież rewolucję przeprowadzano w Wielkiej Rosji carów.

NKWD składało się w 84 procentach z żydów. Komendantami byli wyłącznie żydzi. Żyd automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków.

Natomiast NAJWIĘKSZE w historii świata LUDOBÓJSTWO gojów (łącznie prawie 100 mln wymordowanych) ZŁY za wszelką cenę chce zwalić na ustrój - który wymyślił i wcielał w życie.

I pomyśleć, że ta największa w dziejach świata hekatomba miała miejsce w czasie gdy o Hitlerze nikt nie słyszał. Ale można się domyślać, że młody Hitler miał możliwość zapoznania się z tym co wyprawiali Żydzi w Rosji.

Do władzy Hitler doszedł dopiero po 16 latach, mordować Żydów zaczął od połowy 1942 r. (6 mln zamordowanych), czyli po 25 latach od krwawej masakry gojów w Rosji (60 mln ofiar).

****

PIERWSZA żydowska rewolucja XX wieku

Żydowska Rewolucja z 1917 roku to największy i najbardziej bezczelny PRZEKRĘT wszech czasów. Rewolucja z 1917 to NAJWIĘKSZA w dziejach świata KRADZIEŻ bogactw największego państwa świata dokonana przez ż. na oczach całego świata.

Ta wymyślona i przeprowadzona przez ż. rewolucja umożliwiła inicjatorom tego gigantycznego oszustwa zrabowanie wszystkich ruchomych bogactw wielonarodowej Rosji carskiej, a kolejna ponowny podział bogactw ZSRR i krajów Europy wschodniej.

Tak gigantycznego skoku na KASĘ historia nigdy nie odnotowała. To dzięki rewolucji udało się ż. przywłaszczyć gromadzone od tysiąca lat bogactwa rodziny carskiej, arystokracji, szlachty, Cerkwi, kupców, mieszczan, chłopów, całego kraju.

To do kieszeni "szlachetnych" ż. rewolucjonistów szło zrabowane złoto i kamienie szlachetne, klejnoty, srebra rodowe, naczynia liturgiczne, ikony, dzieła sztuki, i wszelkie dobro jakie tylko ż. złodzieje zdołali załadować na wozy i wywieźć w większości za granicę.

To nie rosyjski chłop i robotnik grabił najcenniejsze rzeczy tylko żydowscy wichrzyciele którzy zawsze i wszędzie dowodzili zrewoltowanymi masami.

To nie rosyjski chłop i robotnik grabił najcenniejsze rzeczy tylko ż. komendanci i oficerowie polityczni - ci najwięksi w dziejach świata oszuści realizujący prawdziwe cele swojej nacji.

To nie rosyjski chłop i robotnik grabił najcenniejsze rzeczy tylko wyrafinowani ż. dranie zawsze skryci za chwytającymi za serca szczytnymi hasełkami wprowadzającymi w błąd łatwowiernych i naiwnych gojów.

Teraz chyba łatwiej zrozumieć dlaczego ż. i ich janczarzy bez przerwy grzeją temat "złodzieja Rydzyka" i Kościoła "okradającego" państwo.

DRUGA żydowska rewolucja XX wieku

Od towarzyszy do kapitalistów - Tajemnica żydokomuszej wiary: pałace, auta i dolary

Upadek ZSRR i ponowny podział bogactw Rosji można nazwać kolejną żydowską Wielką Rewolucją XX wieku... Czyli dokonania przez ż. kolejnego SKOKU na gigantyczną MAMONĘ, na gigantyczną KASIORĘ, na góry KASZANY, na niezmierzone BOGACTWO, na ogromnej wielkości KORYTO.

To żydowscy towarzysze z Polski i Rosji byli głównymi ideologami prowadzonej tym razem pod hasłami "prywatyzacji" - całkowicie odwrotnymi niż w 1917 r. - prozachodniej rewolucji z 1989/1991 r. mającej znów zrobić dobrze głupim gojom.

To żydowscy towarzysze i ich janczarzy, ci wybitni specjaliści od robienia gojom dobrze dokonali kolejnego rabunku/podziału bogactw narodu polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i pozostałych krajów z bloku wschodniego.

W wyniku drugiej w XX wieku żydowskiej Rewolucji 1991/93 Rosjanie zostali trwale odsunięci od władzy politycznej w swoim kraju (przykładem "ukraiński" Majdan) - stając się w istocie zakładnikami w walce o władzę między nowymi mieszkańcami Kremla i klanami mafijnymi żydowskich oligarchów.

Druga w XX w. żydowska rewolucja stworzyła nie tylko bajecznie bogatych żydowskich oligarchów w Rosji (Chodorkowski, Abramowicz, Gusiński...), Ukrainie i krajach Europy wschodniej, ale również oddała w ich ręce wszelką władzę - realną a nie tę ze świecznika.

Na liście 50 najbogatszych Ukraińców, Ukraińcy są gatunkiem wymierającym. Podobnie jest w Rosji i większości krajów Europy wschodniej. Na Ukrainie jedynie stanowiska sołtysa może dochrapać się Ukrainiec.

A tymczasem... Najbogatszy oligarcha ukraiński Rinat Achmetow - uważany niemalże do wczoraj za Tatara, zajął nieoczekiwanie 12 miejsce wśród najbogatszych Żydów świata wg. gazety "Forbes". Wiktor Pińczuk, zięć L. Kuczmy - 56,  Petro Poroszenko (prezydent Ukrainy) - 130 (sami żydzi).

Same biedne ż. pracujące uczciwie na waciki dla małej biednej Salcie okradanej przez złego Rydzyka, zachłanny Kościół katolicki i prawosławny oraz przez niedobrych chrześcijan ANTYSEMITÓW.

Zaś z danych najnowszego rankingu "100 Najbogatszych Polaków 2015" wynika, że Majątek Jana Kulczyka jest obecnie wy­ce­nia­ny na 15,1 miliarda złotych i w ciągu roku powiększył się o ponad jedną trzecią! W tym kontekście zastanówmy się co mógłby kupić ż. dorobkiewicz Kulczyk za swoje 15 mld zł.

Otóż Kulczyk za 15 mld zł mógłby kupić dwa Państwa Watykańskie. Prof. Ewa Łentowata mówi o skandalu związanym z żydowskimi przekrętami: Tylko jeden polski żyd w ciągu 20 paru lat dojenia gojów zgromadził prawie dwa razy większy majątek niż posiada Watykan, choć Watykan istnieje od 2000 lat.

Natomiast rosyjski żyd Chodorkowski za 52 mld $ mógłby wybudować każdemu z 40 tysięcy księży kościół za 3,9 mln PLN. Tak się robi geszefty w krajach Słowian gdzie pasożyt potrafi w kilkanaście lat zarobić 52 mld $ pijąc krew podludzi.

Lista 200 najbogatszych Rosjan to przede wszystkim Żydzi i Ukraińcy. Link

Wniosek jest prosty. Im naród biedniejszy tym większą ilością żydowskich miliarderów może się poszczycić (Ukraina). Oto co ZAWDZIĘCZA żydom BIEDNY kraj.

Natomiast KAŻDE państwo chrześcijańskie które POZBYŁO się mądrych Żydów - tych potencjalnych noblistów - startowało do przodu jak rakieta, zaś kraje które z inicjatywy żydów wymordowały kler - ZSRR, itd. - coraz słabiej przędły. Przykładowo, średniowieczna Hiszpania - gwałtowny rozwój nauki i techniki umożliwił odkrycie Ameryki, Niemcy które wyprzedziły CAŁY świat o wiele dziesiątków lat, Włochy - szybki rozwój nauki i gospodarki, itd.

Jeśli naprawdę nie widzisz co jest grane... i jaka jest PRAWDA... to znaczy, że na pewno zamieniłeś się z koniem na łby.

****

Największą KASĘ robi się na rewolucjach i wojnach

Zażydzone media rozpętały orgię bezprzykładnej nienawiści wobec Putina i Rosji. Teraz Irak, Libia, Syria, Egipt, Ukraina, Rosja. Foto

Zastanówmy się dlaczego żydzi po przejęciu władzy na Ukrainie (dzięki Majdanowi) demonstrują tak skrajną nienawiść do Putina. Otóż, Żydzi idąc za ciosem organizują kolejny "Majdan" w Rosji - ryjąc, judząc i skłócając rosyjskich gojów, napuszczając na siebie różne grupy społeczne, bratnie narody.

Obecnie toczy się światowa akcja mająca na celu obalenie Putina i przejęcie przez żydów władzy w Rosji. Uważam, że żydzi typu "Michniki", "Poroszenki, Jaceniuki" po trupach dążą do celu. Z Talmudem w butonierce żydzi prą na chama do kolejnego koryta z KAPUSTĄ i władzą. W tym marszu nigdy nie ustaną.

Dobroczyńcy ludzkości dobrze wiedzą, że NAJWIĘKSZĄ i najszybszą KASZANĘ robi się na wszelkiego typu REWOLUCJACH, ruchawkach i WOJNACH. Najkorzystniej światowych, dzięki którym żydzi kocą niewyobrażalne majątki żerując na krwi zniewolonych gojów, przejmując jednocześnie pełnię realnej władzy. Link

To jest właśnie GŁÓWNY powód dlaczego czyste ZŁO robi wszystko by doprowadzić do III Wojny Światowej. Wystarczy tylko zastanowić się jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH - Teraz Syria, Ukraina i Rosja. Patrz Link

Żydzi prą do kolejnej wojny światowej bo żyd z każdej wojny wychodzi silniejszy, bogatszy, bardziej wpływowy i potężny. W tym kontekście proszę zwrócić uwagę na charakterystyczne wypowiedzi dwóch bardzo wpływowych żydówek oraz żyda Adama Michnika:
 • Żydówka Julia Tymoszenko: trzeba wyrżnąć 8 mln Rosjan. Link
 • Żydówka Anne Applebaum: Czy przygotowywanie się na wojnę totalną z Rosją to histeria? - Szokujące, Applebaum podobnie jak Goebbels wzywa wręcz do wojny totalnej. 
 • Żyd Adam Michnik: "Miałem wrażenie, że rozmawiam z gangsterem". "Kto podaje Putinowi rękę (chyba żydowi), musi później policzyć, czy ma wszystkie palce". "Brak oporu tylko ośmiela bestię". "Bandytyzm zatrzymać siłą". 
 • Żyd Adam Michnik o Putinie "wczoraj" i dziś: Foto
Wystarczy popatrzeć na Ukrainę. Dla Poroszenko MOROWANIE od prawie roku gojów z Doniecka i Ługańska to pryszcz, podobnie jak dla naszych antypolskich mediów, choć liczba zabitych oceniana jest już na 50 tys. przez niemiecki wywiad wojskowy.

Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE ż. OLIGARCHÓW tak jak Belgrad w 1999, mielibyśmy pokój na Ukrainie. Nie można pozwolić by zachłanne krwiożercze ZŁO przebrane w złote ornaty bezkarnie szafowało słowiańską krwią!
*
Zły koniecznie chce wywołać III wojnę światową. Link
W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link
Żydzi rękoma gojów eliminują kolejnych wrogów Izraela. Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link

Kim są osoby nienawidzące Rosji i Rosjan pracujące w polskojęzycznych mediach. Link

****

ZŁY wmawia gojom, że to nie ON ale Kościół OKRADA Polskę, Ukrainę, RosjęLink

Gdyby wierzyć Żydom, światem rządzi od 200 lat rodzina RydzykaLink

****

W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link
Dlaczego żydokomunie tak ZALEŻAŁO na polskiej i ruskiej Pierestrojce? Link
Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU? Rok 1989. Link

Jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH? Link
Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju. Link
Żydzi RĘKOMA gojów ELIMINUJĄ kolejnych WROGÓW Izraela. Po Iraku... Link

Dlaczego Żydzi nie spłodzili nawet 1 KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat? Link
Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana. Link
Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 l. Żyd dys. mająt. 100xPKB całego świata. Link

48 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Uzia na Żydów ! Ponoć Sławianie to 10-te Zagubione PLEMIE IZEAELA ! Gdy opuściłem Chrześcijaństwo nie jestem już gojem ! Tylko Sławianinem kupiłem Menore i Jarmułkę ! Coś w tym jest bo chandluje od czasu do czasu na targach ! Odżywiam sie ekologicznie !I nie darze wielką sympatia chrześcijan ! Co mnie bardzo dziwi a to Świadkowie Jehovy ! Boja się mi teraz podawać ręki ! Bym w nich nie wpędział szatana ! Życie obecnie moje jest bardzo ciekawe !

   Usuń
  2. Bedziesz sie kremował czy standard?

   Usuń
  3. Do Chołoty. Po pierwsze to "handluję". Po drugie gojem jest każdy kto nie jest żydem. Więc nadal jesteś gojem. i kretynem przy okazji. Komentarz po latach ale nie mogłem się powstrzymać.

   Usuń
 2. W kościele rzymskokatolickim, którego tak Pan broni, też jest pełno Żydów.Polecam stronę:
  http://forum.interia.pl/oto-hierarchowie-zydowscy-polskiego-episkopatu-tematy,dId,1274275

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. 70% polskich biskupów kościoła rzymskokatolickiego ma ŻYDOWSKIE POCHODZENIE. Przypadek?

   Usuń
  3. nie, nie przypadek. Od kilkudziesięciu lat do Kościoła byli wprowadzani agenci. Wcześniej oczywiście też ale nie na aż tak wielką skalę

   Usuń
 3. Tak to prawda . I teraz też żydzi naganiają muzułmanów do Europy aby wywołać wojnę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. w dodatku z Persami jesteśmy spokrewnieni, tej wiedzy nie mają Polacy ale Irańczycy - tak. Sprowokują nas, żebyśmy się nawzajem powyżynali

   Usuń
 4. Bezczelni tacy byli! są i będą!. Oj wredny!, fałszywy od wieków to naród!.Przygarnięte przez Polskę! wieki temu dziecię , niemające wówczas ojca ni matki na świecie!. Dzisiaj ,niewdzięczne, wredne,fałszywe i chciwe!, przychodzą żądać od matki zapłaty! za co! za to że była przez niemiecki naród 6 lat okupowana! katowana!, bita!,gwałcona!, mordowana!,niszczona! a w końcu cała zhańbiona i zniewolona!!! Cóż to za dziecię? wyrodne dzisiaj oskarża ją przed całym światem?! że przez nią! przez Polskę! dzieciństwa one nie miały?, bo ich nie obroniła! jako matka ,gdy ich Niemcy mordowały!. Więc stwierdzam stanowczo ! wredny, bez skrupułów, chciwie fałszywy od wieków to naród !. Polsko! matko! piękna, kochana ! powstań z kolan! już czas najwyższy! by unieś wyżej głowę! i spojrzeć bez wstydu!, z honorem!, wysoko podniesionym czołem! prosto w oczy powiedzieć stanowczo! dość! twym dzieciom przybranym! co światu całemu na ciebie złorzeczą kłamiąc, ohydnie mącą mu w głowie! szantażując że, jak nie dasz, nie zapłacisz to jeszcze coś ohydnie kłamliwego na ciebie dopowie!.
  Andrzej Olkiewicz

  OdpowiedzUsuń
 5. Walkę o wielką dumną Polskę uważam za największy nasz obowiązek! lecz dumnym tożsamym z narodem i ojczyzną Polakiem nie jest w dzisiejszych czasach wcale takie łatwe być ! trzeba cały czas o tą dumę i tożsamość narodową walczyć i zabiegać! a raz zdobytą na wieki o nią dbać i czcić! .Naród dumny nie może sobie pozwolić, by obce imperia narzucały mu swoje porządki! dlatego aby stać się kiedykolwiek narodem dumnym musimy raz na zawsze zakończyć żydowską krwiopijczą działalność wobec polski! bez tego nigdy nie będziemy narodem dumnym!.My współcześni Polacy zwłaszcza młodzi, nie jesteśmy żadnymi antysemitami,zresztą określeniem tym żydzi zaczeli nazywać polaków dla utrzymania ich w totumfackich lękliwych poddańczych ryzach i tak się dzieje do tej pory! trzeba przestać się bać i jasno powiedzieć dość ! bez oderwania żydów od naszej Polskiej pępowiny nigdy przenigdy nie staniemy się narodem wolnym i dumnym! tylko jeszcze przez następne dziesięciolecia będziemy służalczo oddanym żydom narodem! a dalsze literackie pisanie o naszej dumie! to żeby wydać nawet 1000 tomów rozpraw naukowo literackich na ten temat będzie to tylko w dalszym ciągu pięknym literackim pisaniem i czczem poddańczym żydom pustym nic nieznaczącym gadaniem!.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie bylam antysemita ale dzieki korona zainteresowalam sie polityka I wiem ze cale zlo na swiecie pochodza od zydostwa I niestety moje nastawienie do nich jest wrecz wrogie. Niestety nie wiem jak to zlo mozna usunac, wtedy caly swiat odzyskal by szczesciem.

   Usuń
 6. Żydowska przemowa. zatruta nadjordańską dżuma, KURWA!!!
  Wszystko co o parchach, to prawda, ale zabawne jest jak autor tego pustynnego tekstu, opartego o żydowską erystykę wychwala "osiągnięcia" np. takiej do szczętu zażydzonej katolstwem Hiszpanii (z niej "wyrosła" tzw. "święta" Inkwizycja, której miliony zawdzięczają zakończenie żywota w płomieniach stosów!!!), która WYMORDOWAŁA w IMIĘ OBRZEZANEGO ŻYDA JOSZUE (synalka jahve) całą Cywilizację Ameryki Południowej i Środkowej!!! KURWA MAĆ!!! O tym, zażydzony katolskimi bredniami żydowskimi, autor jakoś nie wspomina.
  Kurwa, na rzyganie mnie bierze, gdy czytam żydowską cwaną propagandę, rodem z rzymskiej szubienicy, kurwa mać!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty musisz być idiotą , nie próbujesz tego leczyć ?

   Usuń
  2. Zgadza sie, to idiota i cham do tego. Typowy zydek albo ich lizodup.

   Usuń
  3. Język typowy dla zydokomucha.

   Usuń
 7. 10O MLN INDIAN WYMORDOWANYCH W IMIE KRZYZA... PIERDOLENIE BREDNIE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100 mln ? W imię krzyża ? Stany założyli masoni i oni są odpowiedzialni za tamte i obecne zbrodnie

   Usuń
 8. Wnioskuję, że słowianie są naprawdę głupią masą skoro dają się wymordować? Czemu zachód nie jest mordowany przez żydów, bo tam są mądrzy ludzie.Widocznie lepiej będzie jak nas słowian debili nie będzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak na razie Zachód jest mordowany przez arabskich islamistów, którzy przenikają do tych krajów wraz z nachodźcami dzięki swoim " mądrym " rządom.

   Usuń
  2. Karma wraca To Islamiści robili wyprawy krzyżowe i mordowali całe miasta ?

   Usuń
  3. Jesteś nieukiem. Zobacz jakie terytorium Europy było zajęte przez Arabów. Wyprawy krzyżowe przy tym to malutki pikuś. Bredzisz jak wszystkie tumany o wyprawach krzyżowych. Poczytaj lepiej.

   Usuń
 9. następnym razem jak napiszesz artykoł to sprawdz co piszesz najwieksze ludobujstwo na gojach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty, następnym razem sprawdź pisownię!

   Usuń
 10. jak by nie patrzyl dupa zawsze z tylu,czzby nie bylo recepty na zydoska propagande?

  OdpowiedzUsuń
 11. A gdzie w tym wszystkim umieścić Stalina żyda. Przecież to on dalej ciągnął ten wózek śmierci ?. coś mi tu nie pasuje z lekka.

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja mam pytanie dlaczego ci nie żydzi dali mówiąc kolokwialnie dupy żydom? PO - i ich medialny Michnik czy z nimi Wałęsa... Jakie maja poparcie? A może jak piszesz goje zasłużyły na to co ich spotkało?

  OdpowiedzUsuń
 13. Trybun dzisiaj opowiada,
  - gdzie jest także w Polsce zdrada.
  Znów rocznicę obchodzono,
  - a o zdradzie nie mówiono.

  ,, 25 Lecie ”
  Wolność niby wywalczono,
  - a w niej Polskę zniewolono.
  Wolność dzisiaj żydzi mają,
  - co chcą z Polską wyrabiają.

  Naród jest dziś ogłupiony,
  - ma się cieszyć z każdej strony.
  Więc za przemysł rozłożony,
  - Śląsk dokładnie spustoszony.

  Za zniszczone do cna stocznie,
  - niech Stoczniowiec dziś odpocznie.
  Cieszą się dziś też,,działacze”,
  - a że wielu z nędzy płacze?

  Cóż to zdrajców dziś obchodzi,
  - oni płyną w innej łodzi!
  Wy się dla nich nie liczycie,
  - oni mają inne życie !

  Zła komuna jaka była,
  - coś takiego nie zrobiła!
  Z czego się więc cieszyć mamy?
  Że Kraj obcym dziś sprzedany?
  - z długów których nie oddamy?

  Stół okrągły po to był,
  - aby żyd tu dobrze żył.
  Dziś od dołu to widzimy,
  - głośno o tym już mówimy.

  Ja o Polskę też walczyłem,
  - lecz nie taką ! Się myliłem.
  Bo za mało coś robiłem,
  - a dziś w nędzę się wpędziłem.

  Muszę zrobić przemówienie,
  prosić Was o przebaczenie.
  Też zostałem oszukany,
  - że dziś kraj jest wyniszczany.

  Tu zapytać nie zaszkodzi,
  - jaką przyszłość mają młodzi?
  Wielu młodych już narzeka,
  - wielu w niebyt też ucieka.

  Media o tym nie gadają,
  - taki układ z żydem mają.
  Jak się całkiem wyludnimy,
  - to się wtedy przebudzimy.

  Wstajesz a tu żydzi wszędzie,
  - co też z naszą Polską będzie?
  Nazwą wtedy Ją Syjonem,
  - i dla zdrajców będzie domem!

  Tam gdzie stoi Częstochowa,
  - Ściana płaczu będzie nowa.
  I nie będzie tam ,,kiwanie”,
  - łzy, modlitwa i różaniec.

  Nasz Ty Stwórco. Dobry Boże,
  - przywróć mądrość Polsce może!
  Byśmy oczy otworzyli,
  - żydów z władzy wyrzucili!

  Żyd jest w Rządzie , Solidarności,
  - niech się na mnie tutaj złości.
  W Sejmie jest ich chyba pół,
  - a kto przeczy, niech da na stół.

  A najlepiej to by było,
  - by co złe się nie spełniło.
  Naród Polski jest wspaniały,
  - czuwa nad Nim Orzeł Biały.

  My do żydów nic nie mamy,
  - lecz z urzędów wypraszamy.
  Światu wtedy więc powiemy,
  - w swoim domu rządzić chcemy.

  Żyd jak chce tu może żyć,
  - ale nie przy władzy być.
  Kto inaczej więc uważa,
  - zdradę Polski też wyraża.
  Jeśli żyd chce do rządzenia,
  - ma Izrael tam niech zmienia.

  Korzystają z gościnności,
  - niech się na nas żyd nie złości.
  Zwróćmy się o pomoc Nieba,
  - w zagrożeniu tak też trzeba.

  4 czerwca 2014 godz: 16,20-16,30
  Autor: Krzysztof Szczurko ps.,,KYSY”
  Zwany także ,,Trybun Ludowy”
  e-mail:kysyprzemysl@gmail.com
  @gmai

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo zdolny pisarz, wymowny. Prosze nie zaprzestac podac.

   Usuń
 14. Dusza ludzka jest nieśmiertelna i żyje mimo tego, że gatunek ludzki wyginie.

  Najgorszym problemem jest to, aby tej duszy nie utracić na rzecz innych bytów.

  Człowiek nie ma pojęcia, czy ma swoja duszę na miejscu, czy już jej nie ma, bo ktoś inny ją przejął od człowieka.

  Jeżeli ktoś przejmie duszę ludzką na własność, ten człowiek umiera kompletnie i duszą i ciałem. Już go nigdy nie będzie.

  Taka zasada kradzieży ludzkich dusz jest stałą domena tego świata.

  Ludzie pozbawieni świadomości tego, że posiadają tę duszę, szafują nią na prawo i lewo obiecując ją komu popadnie.

  Liczne przysięgi kościelne i nie tylko, ślubowania, modlitwy jednoczące człowieka z Bogiem, lub powierzanie się Bogu, to niebezpieczeństwo straty swojej duszy na zawsze.

  Kradzież dusz, czyli okradanie człowieka z jego dziedzictwa duchowego jest faktem.

  Sam Bóg Jahwe to rozgłasza myśląc zapewne, że nikt tego nie zrozumie oprócz jego zastępów niebieskich i kilku dobrze poinformowanych jego wiernych czcicieli:

  ,,Izrael moje dziedzictwo,, Kto ma rozum ten odgadnie o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NIECH SIĘ ODCZEPIĄ OD RYDZYKA <NICZEGO DO WŁASNEJ KIESZENI NIE WŁOŻYŁ , A ZE DBA O INNYCH TO TYLKO MU DZIĘKOWAĆ NALEŻY .MA W SOBIE DUCHA SW. I CHWAŁA ZA WSZELKĄ JEGO DZIAŁALNOŚC JEZUSOWI , BO DLA DOBRA LUDZKOŚCI TO CZYNI ...

   Usuń
  2. Pierdolić Rydzyka to świnia żydowska, złodziej pospolity.

   Usuń
 15. [img]http://i68.tinypic.com/2moqcf4.jpg[/img]

  OdpowiedzUsuń
 16. [img]http://i64.tinypic.com/2nqbrm1.png[/img]

  OdpowiedzUsuń
 17. To prawda w 1920r kwiatami bolszewików Witali film na YT Różan 2920

  OdpowiedzUsuń