poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Inwestując 1 $ na 108 % LICHWY po 50 latach Żyd dysponował majątkiem 100 razy większym niż PKB całego świata!


Porównajmy teraz wielkość PKB całego świata z 2011 roku (80*10^12 - 80 tys. mld $) z możliwościami żydowskiego patentu wszech czasów dla okresów 50 i 100 lat i zainwestowaniu 1 dolara przez Żyda:

Płacz i płać

Otóż, okazuje się że biedny Żyd po 50 latach (czyli w okresie swego życia) dysponuje już majątkiem 100 razy większym niż PKB wszystkich krajów świata i to bez wykonywania jakiejkolwiek pracy która uszlachetnia, inwestując tylko 1 dolara przy 108 % LICHWY.

Po 100 latach Żyd dysponuje majątkiem 80*10^16 (800 milionów miliardów) razy większym od PKB całego świata. Zaś po 1000 latach LICHWY liczba złotówek w kieszeni Żyda przekracza wielokrotnie liczbę atomów we WSZECHŚWIECIE.

Tak się robi interesy na miarę Silversteina... Rozumiecie już o co chodzi głupie ciule pozujący na wybitnych specjalistów od demaskowania "przekrętów" o. Rydzyka, Kościoła i banku watykańskiego? Przyp.: Pan Silverstein zainwestował 124 mln $ i w ciągu 6 miesięcy uzyskał 4,6 miliarda $ link

A antysemici krzyczeli: Żyd, taki sam żydowski łobuz jak ten Madoff, co niedawno oskubał bliźnich na 65 miliardów "zielonych"!

Do obliczeń wykorzystano kalkulator procentu składanego: http://www.czytosieoplaca.pl/procent-skladany.html

****

Przykład współczesnej lichwy:

"Jerzy Pieczul: Cholerne bezpaństwo pozwala na funkcjonowanie lichwiarza-bandyty, który z 700-złotowej, spłaconej z poślizgiem pożyczki naliczył sobie ponad 120 tys. zł odsetek!" 26 sierpnia o godz. 7:52, blog Jana Hartmana

Szanowny panie, właśnie w ten sposób Polska była dojona przez żydowskich lichwiarzy przez prawie 1000 lat.

Płacz i płać

Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 latach Żyd dysponował majątkiem 100 razy większym niż PKB całego świata!

Einstein powiedział podobno, że procent składany jest jednym z największych wynalazków ludzkości.

Całość: Kościół OKRADA Polskę od 1000 lat - TWIERDZĄ żydokomuniści

****

Polemiki

1. "Semper Fidelis: A ilu tych Żydów zainwestowało dolara i teraz mają majątek 100x większy niż PKB wszystkich krajów świata?"

Żaden Żyd nie zainwestował tego pieprzonego 1 $ na 108 % LICHWY, bo KAŻDEMU Żydowi serce by pękło z żalu, że głupi Polaczek któremu spalił się dom musiałby po roku oddać biednemu żydowi równowartość swojego domu i dodatkowo 8 % na waciki dla biednej małej Salcie.

2. "krystkon: Nie masz dzieci to nie wiesz jakie emocje wywoluje u rodzica glod dziecka"

A taki skurwiel po 50 latach (czyli w okresie swego życia) dysponuje już majątkiem 100 razy większym niż PKB wszystkich krajów świata i to bez wykonywania jakiejkolwiek pracy która uszlachetnia - inwestując tylko 1 dolara przy 108 % LICHWY.

Ma, i chrzani wszystkich udając - dzięki posiadanemu monopolowi na prawdę - że z bólu łka nie tylko nad głodnym dzieckiem, ale nawet nad każdym złamanym źdźbłem trawy... Czy wróbelkiem zastrzelonym z wiatrówki... Zły, kontrolując opiniotwórcze media wmówi gojom wszystko co zechce, pozując bezkarnie na CZYSTE DOBRO.

No bo taki urodzony dobroczyńca ludzkości o niczym innym nie marzy tylko o tym by cię jeszcze bardziej uszczęśliwić (wydoić) głupi ciulu... A ty z wdzięczności pomożesz mu tylko w likwidacji już ostatniej realnej konkurencji... Czyli Kościoła...

3. "Dlatego na lokacie w banku masz oprocentowanie 3 a kredytu 10 % ;-)"

Przecież to nie ty masz zarabiać ale Żyd... Dlatego kredyt udzielony królowi polskiemu mógł być oprocentowany w wysokości nawet 108 %... bo to na kredytach robi się kasę.

Lokaty to współczesna forma kosztów wymuszona przez konkurencję. A w Europie konkurencja na rynku finansowym pojawiła się teoretycznie dopiero w latach 20. XX wieku, czyli od czasu gdy Kościół zniósł zakaz pożyczania na procent... Wcześniej, czyli przez prawie 2000 lat w Europie mało kto lokował oszczędności bo za lokowanie w skarbcach żydowskich musiałeś płacić, a nie otrzymywałeś od takiej lokaty odsetki jak obecnie.

4. "Matka Kurka: A dlaczego nie żydowski bank?" - Może dlatego, że gdy już musisz wpuścić bogatego obcego do swego domu... to chyba wolałbyś takiego co do którego masz pewność... że nie "zgwałci" ci żony i kota... gdy ty będziesz rzygał w łazience... (vide B. Madoff)

****

Gdyby wierzyć Żydom, światem rządzi od 200 lat rodzina Rydzyka

Gdyby wierzyć zapewnieniom Żydów i ich janczarów, światem rządzi nieprzerwanie od 200 lat do dziś rodzina Rydzyka. A jednak nie widzimy Rydzyka wśród 80-ciu najbogatszych posiadających tyle ile POŁOWA ludzkości. Link

Gdyby zaś wierzyć zapewnieniom chińskiego autora książki "Wojna o pieniądz", Hong Song Binga, światem RZĄDZI nieprzerwanie od 200 lat do dziś rodzina Rothschildów. Link

Majątki bogatych przez ostatnie 4 lata powiększyły się o kolejne 600 mld dol., a stan posiadania biednych skurczył się o 750 mld dol. (nieźle Kościół wydoił biedaków). "Kto zakosił zatem biednym jeszcze 150 mld dol ?!" - Te 150 mld $ zakosili ci ż. którzy mają po 999 mln dolarów na głowę a więc nie są zaliczani do klasy miliarderów.

Żydzi dobrze wiedzą jak wygląda prawda dlatego na chama cały czas grzeją temat "złodzieja" Rydzyka by odwracając kota ogonem jeszcze bardziej ogłupiać "oświeconych" kretynów zaprogramowany przez tych wytrawnych złodziei tak by cały czas wyli, że to niby Rydzyk i Kościół katolicki okrada Słowian a nie Żydzi i ich janczarzy.

PS. Na liście "Stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie”, ułożonej przez pismo Vanity Fair, więcej niż połowa to Żydzi (brak Rydzyka) - pisze z satysfakcją izraelskie pismo Jerusalem Post.

****

Przyczyny bogacenia się w zawrotnym tempie Żydów w średniowiecznej Europie
Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju
Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 latach Żyd dysp. majątkiem 100 x PKB świata
Czemu sam nie zainwestujesz 1$ by obracać majątkiem 100 x PKB całego świata?

Kto rządzi światem? Kto nas doi? Rydzyk?
Kościół OKRADA Polskę od 1000 lat - TWIERDZĄ żydokomuniści
Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana

Doradcy Kościoła - To tak jakby Żydom doradzał Hitler gdzie powinni się osiedlić
Elegia o holenderskim wróbelku i krówce. Ubój rytualny i wrażliwość lewacka

Pamiętaj obywatelu.
PO rzucie kałem we wroga ludu zawsze dokładnie umyj ręce

2 komentarze:

  1. Zidiociał Pan do reszty poprzez nienawiść i paranoję.

    OdpowiedzUsuń
  2. moze i sporo w tym prawdy jest ale niestety pisze to pan z takim belkotem ze nawet ja ktory zgadzam sie z wiekszoscia tez nie bardzo mam ochote to czytac. Dam panu rade prosze pisac troszke mniej nerwowo do rzeczy i na litosc nie powtarzac jednej kwestii co kilka zdan bo nikt przez to nie przebrnie . pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń