sobota, 24 sierpnia 2013

Żydzi nie spłodzili nawet KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat. Nawet jednego Szopena, Skłodowską, czy Łukaszewicza, choć na ziemiach polskich żyło 4/5 wszystkich Żydów świata


"axiom1: Rok 2012, Polska 2.15 patenta na milion mieszkancow, Niemcy 168"

To skutek bezkarnego dojenia przez 1000 lat mojej Ojczyzny największą w świecie LICHWĄ (108 %) i demoralizującej okupacji przez Mądrych Żydów - z których co drugi to ponoć potencjalny laureat nagrody Nobla.

"W XIX wieku na ziemiach polskich żyło 4/5 wszystkich Żydów świata. Przed II wojną światową 3,5 miliona a odsetek Żydów był 14 razy większy niż w Niemczech!"

Jak widzimy, pomimo że Polskę zamieszkiwała największa w świecie liczba Mądrych Żydów, to do dzisiaj patentów niet.

Żydzi nie spłodzili nawet KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat

Nawet jednego Szopena, Skłodowską, czy Łukaszewicza, choć na ziemiach polskich żyło 4/5 wszystkich Żydów świata. Nie powinno więc dziwić, że Polska coraz bardziej traciła na znaczeniu aż w końcu znikła z mapy Europy. Oto co zawdzięcza mądrym Żydom chrześcijański kraj który pozwolił na tak gigantyczny rozrost populacji zżerającej od środka żywy organizm nosiciela.

A ponoć co drugi Żyd to potencjalny Noblista. Tak genialny jest NARÓD WYBRANY... gdy nie ma komu podpieprzyć patentów. ALBERT EINSTEIN - plagiator

A nie ma komu, bo od 1000 lat destabilizowany, oszukiwany, zdradzany, a do tego dojony gigantyczną LICHWĄ (107 %) organizm żywiciela dogorywa trawiony od stuleci śmiertelną gorączką... I nieważne, że dałeś schronienie zachłannej samolubnej bestii w sytuacji gdy inne narody wyrzucały niewdzięcznika za drzwi.

Pozbawiony litości i człowieczeństwa bezczelny pasożyt pozując zawsze na jedynego obrońcę uciśnionych będzie pastwił się z lubością nawet nad rzuconą na kolana wycieńczoną ofiarą która dała mu schronienie, eliminując wszelkie oznaki samodzielności, niszcząc każdego wybijającego się Polaka. I tak jest od wieków.

Gdy Polacy tracili najwartościowszy kwiat swego narodu w licznych powstaniach... kolaborujący z agresorem Żyd wydawał Rosjanom ukrywających się powstańców skazując ich tym samym na śmierć. Żydzi czuli się w Polsce tak bezkarnie, że jawnie zanosili po synagogach modły o powodzenie rosyjskiego oręża.

Gdy po 123 latach Polska odzyskała wymarzoną niepodległość urodzony zdrajca natychmiast przystąpił do rycia, judzenia i skłócania Polaków robiąc wszystko by zniweczyć wielki wysiłek i przeogromny entuzjazm z jakim cały naród przystąpił do odbudowy ukochanego kraju wyrwanego z rąk trzech zaborców.

Odrodzenie i przewidywana pomyślność Polski przerażała wysługującego się wrogowi pasożyta robiącego wszystko by zdestabilizować i osłabić odradzającą się Polskę na tyle aby stała się łatwym łupem wroga ze wschodu. Żyd i jego janczarzy chcieli za wszelką cenę uczynić z Polski kolejną republiką Stalina.

Mało tego. Zaledwie po 20 latach niepodległości Żydzi z NKWD wymordowali w Katyniu, Ostaszkowie, Starobielsku i innych miejscach kaźni większość elity odrodzonej Ojczyzny. Śmiertelny wróg Polskości i Polaków robił wszystko by pozbawić naród polski "głowy" poprzez eliminację inteligencji.

Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków

Podczas okupacji, w eliminowaniu polskiej inteligencji i kadry naukowej nieudolnie pomagali oprawcom z NKWD gestapowcy winni mordu dokonanego na profesorach lwowskich oraz uwięzienia profesorów krakowskich z Uniwersytetu Jagielońskiego, Akademii Górniczej i innych uczelni. Ale nie koniec na tym.

Po odzyskaniu przez Polskę tzw. niepodległości w 1945 roku oprawcy żydowscy - tym razem z UB - kontynuowali eliminację polskich elit mordując te resztki które ocalały z pogromów NKWD i gestapo, zaś zwalczanie z niebywałym okrucieństwem tzw. Żołnierzy Wyklętych przybierało formy ludobójstwa.

A czy coś się zmieniło po 1989 roku? Jest coraz gorzej. Tylko schemat działania nie ulega zmianie od tysięcy lat. Pasożyt po zainfekowaniu organizmu natychmiast przystępuje do zjadania od środka najwartościowszych tkanek nosiciela niszcząc wszelką konkurencję. Patrz: Żydokomuna ZNISZCZY każdego WYBITNEGO Polaka

Przerażające jest, że genetycznie zdegenerowany pasożyt wiecznie jest głodny. Ciągle mu mało i mało. I ciągle źle i źle... Dlatego uwija się jak w ukropie bez przerwy żrąc, ryjąc, judząc i skłócając... Niszcząc i demoralizując to co zostało. Te ostatnie zdrowe strzępki usiłującego powstać z kolan narodu.

Ale w tym wszystkim najbardziej SZOKUJĄCE

i NIEPRAWDOPODOBNE jest to, że ten bezczelny pasożyt potrafi bez najmniejszych problemów wmówić gojom, że to nie on, ale ktoś inny, np. Kościół i kler jest pasożytem:

Cytat: "Od 966 roku panoszący się po Polsce kler grabi, wyłudza, wymusza, zagarnia polski majątek narodowy i polskie ziemie."

Tu mamy RIPOSTĘ na powyższe bezczelne odwracanie kota ogonem: Polska ziemia i narodowy majątek nigdy nie były i nie są prawowitą własnością Kościoła - Riposta

I sami powiedzcie. Czy ten gigantyczny pic wszech-czasów nie zasługuje na najwyższej klasy NOBLA w historii świata? Na otarcie łez możemy się pocieszyć tym, że udało nam się w końcu znaleźć polskich Żydów noblistów.

Niestety, ci genialni nobliści są mistrzami świata tylko w wykradaniu pomysłów, nieuczciwym przejmowaniu majątków, stanowisk, odwracaniu kota ogonem, ryciu i judzeniu, skłócaniu narodów, społeczeństw; poczynając od grup społecznych, a kończąc na rodzinie i poszczególnych jej członkach.

O tym jak się UPADLA i SKUNDLA dumny NARÓD

- Kościół potrzebuje mniej więcej 8 mld zł rocznie
- Instytucja kolesi, Agencja Rynku Rolnego potrzebuje tylko 2 mld zł rocznie
- Ile kosztują Polaków emerytury esbeckie i ubeckie - PEŁNA LISTA NAZWISK

****

Przykład współczesnej lichwy:

"Jerzy Pieczul: Cholerne bezpaństwo pozwala na funkcjonowanie lichwiarza-bandyty, który z 700-złotowej, spłaconej z poślizgiem pożyczki naliczył sobie ponad 120 tys. zł odsetek!" 26 sierpnia o godz. 7:52, blog Jana Hartmana

Szanowny panie, właśnie w ten sposób Polska była dojona przez żydowskich lichwiarzy przez prawie 1000 lat.

Płacz i płać

Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 latach Żyd dysponował majątkiem 100 razy większym niż PKB całego świata!

Einstein powiedział podobno, że procent składany jest jednym z największych wynalazków ludzkości.

Nie myli się tylko ten, kto myli się na własną korzyść... Jak stary Żyd.

****

Jeżeli Żyd chce robić DOBRO, winien on pójść do miasta, gdzie go nie znają i tam wyrządzić gojom DOBRO... Najlepiej od tyłu... Link
- "Jeżeli Żyd chce uczynić zło, winien on pójść do miasta, gdzie go nie znają i tam wyrządzić zło." (Moed Kattau 17a, s. 107.)
- "Jeśli goj uderzy Żyda, goja trzeba zabić." "Uderzyć Żyda to jest uderzyć Boga." (Sanhedrin 58b, s. 398.)
- "Jakież ogromne było nasze zdziwienie, gdy nazajutrz Żyd nic nie pamiętał i dalej opowiadał swoje skandaliczne bzdury, jakby nic się nie stało."
  Cokolwiek Kościół by nie zrobił to i tak będzie poddane krytyce Żydokomuny - za mało, że źle, że zbyt mało ofiarnie. Po prostu szkoda czasu na dialog czy też tłumaczenie się przed lewakami - Żydokomuną. Link

  Kościół powinien wtrącać się w wewnętrzne sprawy państw tylko wtedy gdy trzeba bronić interesów Żydów i ich janczarów - lewaków

  SZAMBO udające perfumerię. GW to SZAMBO gdzie gównem rzyga się non stop, gdzie gówno wypływa uszami i nosami przez 24 h/dobę Link

  W święto Paschy życzę wszystkim Żydom aby dotarli bezpiecznie do Izraela

  ****

  Dlaczego Żydzi nie spłodzili nawet jednego KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat?
  Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana
  Polakom całkowicie wystarcza ta co jest ilość BOGÓW i KRÓLÓW z Ziemi Obiecanej
  Polska ziemia i narodowy majątek nigdy nie były i nie są prawowitą własnością Kościoła - Riposta

  Przyczyny bogacenia się w zawrotnym tempie Żydów w średniowiecznej Europie
  Inwestując 1 $ na 108 % LICHWY po 50 latach Żyd dysponował majątkiem 100 razy większym niż PKB całego świata!
  Czemu sam nie zainwestujesz dolara by obracać majątkiem 100x większym niż PKB świata?
  Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju. Jest niewidzialnym bogiem na ziemi
  Kościół OKRADA Polskę od 1000 lat - TWIERDZĄ żydokomuniści
  Kto rządzi światem? Kto nas doi? Rydzyk?
  Doradcy Kościoła - To tak jakby Żydom doradzał Hitler gdzie powinni się osiedlić i na której rampie wysiąść
  Elegia o holenderskim wróbelku i krówce. Ubój rytualny i wrażliwość lewacka
  ----
  Co sądziłem o ŻYDACH kiedyś i teraz
  Dlaczego powstał "Der Sturmer"
  Kto stworzył Hitlera i Goebbelsa?
  Kto stworzył RYDZYKA i jego RADIO
  Kto stworzył OWSIAKA i jego IMPERIUM
  "Życzę ci ŻYDOWSKI bydlaku śmierci"
  RZĄDZĄCY Polską Kościół trzyma za MORDĘ również DZIENNIKARZY

  JAK ROZPOZNAĆ CHAMA?

  1 komentarz:

  1. Destrukcja Polski === OBCE SŁOWO
   nawet słowa sa zmienione i rodaki nie uważają , tak jest ZNISZCZONA POLSKA.

   OdpowiedzUsuń