sobota, 17 sierpnia 2013

Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju, o kryzysach i krachach giełdowych... Jest niewidzialnym bogiem na ziemi

Przypomnienie: Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 latach Żyd dysponował majątkiem 100 razy PKB całego świata. Link

Płacz i płać

"Semper Fidelis: Blizna, skoro znasz już ten tajemny sposób to czemu sam nie zainwestujesz dolara by obracać "majątkiem 100 razy większym niż PKB wszystkich krajów świata i to bez wykonywania jakiejkolwiek pracy"?"

Człowieku, kocić majątek na niewyobrażalną skalę przez 2000 lat można było będąc TYLKO Żydem, bo w świecie chrześcijańskim pożyczanie na procent było zabronione. Brak konkurencji powodował, że to Żydzi decydowali o wysokości LICHWY uzgadniając między sobą jej minimalną stopę na takim poziomie by jak najbardziej wydoić dojną krowę.

Konkurencja na rynku finansowym pojawiła się dopiero po 1917 roku gdy Kościół katolicki zniósł zakaz pożyczania na procent. Teoretycznie dopiero od tego momentu goje zaczęli też zakładać banki oferując dużo niższą lichwę co zmusiło monopolistów żydowskich do obniżenia oprocentowania kredytów.

Niestety, tak późne wejście katolickich gojów na rynki finansowe (1917 r.) - przy dodatkowo drastycznym obniżeniu oprocentowania - dało Żydom gwarancję, że goje NIGDY nie będą w stanie DOGONIĆ żydowskich lichwiarzy-finansistów którzy aktualnie sprawują bezpośrednio lub pośrednio PEŁNĄ kontrolę nad WSZYSTKIMI istotnymi instytucjami finansowymi świata.

Dysproporcja wielkości, potęgi i mocy między katolickim Dawidem a żydowskim Goliatem jest wprost trudna do wyobrażenia... To tak jakbyśmy porównywali długość wirusa z odległością ziemi od słońca... Więcej... Różnica ta ciągle będzie się powiększać na korzyść Żydów, bo każde IMPERIUM-monopolista dyktuje warunki CAŁEMU światu. I nie tylko poprzez udzielanie kredytów.

Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju, o kryzysach i krachach giełdowych - by sprzedać na górce i kupić na dołku - o rewoltach i rewolucjach w krajach ważnych strategicznie czy bogatych w surowce (vide Libia)... Niewidoczny finansowy gigant decyduje o wszystkim. Również o tym co myślimy, kogo kochamy a kogo nienawidzimy... Jest niewidzialnym bogiem na ziemi. Do obliczeń wykorzystano kalkulator procentu składanego: Link

Einstein powiedział podobno, że procent składany jest jednym z największych wynalazków ludzkości.

Dwie Wielkie Rewolucje żydowskie XX wieku - Giga skok na KASĘ i władzę. Link

Voltaire: RZĄDZI tobą ten, kogo nie wolno ci KRYTYKOWAĆ. Czyżby Żydzi? Link

****

Polemiki

1. "Semper Fidelis: A ilu tych Żydów zainwestowało dolara i teraz mają majątek 100x większy niż PKB wszystkich krajów świata?"

Żaden Żyd nie zainwestował tego pieprzonego 1 $ na 108 % LICHWY, bo KAŻDEMU Żydowi serce by pękło z żalu, że głupi Polaczek któremu spalił się dom musiałby po roku oddać biednemu żydowi równowartość swojego domu i dodatkowo 8 % na waciki dla biednej małej Salcie.

2. "krystkon: Nie masz dzieci to nie wiesz jakie emocje wywoluje u rodzica glod dziecka"

A taki skurwiel po 50 latach (czyli w okresie swego życia) dysponuje już majątkiem 100 razy większym niż PKB wszystkich krajów świata i to bez wykonywania jakiejkolwiek pracy która uszlachetnia - inwestując tylko 1 dolara przy 108 % LICHWY.

Ma, i chrzani wszystkich udając - dzięki posiadanemu monopolowi na prawdę - że z bólu łka nie tylko nad głodnym dzieckiem, ale nawet nad każdym złamanym źdźbłem trawy... Czy wróbelkiem zastrzelonym z wiatrówki... Zły, kontrolując opiniotwórcze media wmówi gojom wszystko co zechce, pozując bezkarnie na CZYSTE DOBRO.

No bo taki urodzony dobroczyńca ludzkości o niczym innym nie marzy tylko o tym by cię jeszcze bardziej uszczęśliwić (wydoić) głupi ciulu... A ty z wdzięczności pomożesz mu tylko w likwidacji już ostatniej realnej konkurencji... Czyli Kościoła...

3. "Dlatego na lokacie w banku masz oprocentowanie 3 a kredytu 10 % ;-)"

Przecież to nie ty masz zarabiać ale Żyd... Dlatego kredyt udzielony królowi polskiemu mógł być oprocentowany w wysokości nawet 108 %... bo to na kredytach robi się kasę.

Lokaty to współczesna forma kosztów wymuszona przez konkurencję. A w Europie konkurencja na rynku finansowym pojawiła się teoretycznie dopiero w latach 20. XX wieku, czyli od czasu gdy Kościół zniósł zakaz pożyczania na procent... Wcześniej, czyli przez prawie 2000 lat w Europie mało kto lokował oszczędności bo za lokowanie w skarbcach żydowskich musiałeś płacić, a nie otrzymywałeś od takiej lokaty odsetki jak obecnie.

4. "Matka Kurka: A dlaczego nie żydowski bank?" - Może dlatego, że gdy już musisz wpuścić bogatego obcego do swego domu... to chyba wolałbyś takiego co do którego masz pewność... że nie "zgwałci" ci żony i kota... gdy ty będziesz rzygał w łazience... (vide B. Madoff)

****

Największą KASĘ robi się na rewolucjach i wojnach
Przyklejony, fragment

Zażydzone media rozpętały orgię bezprzykładnej nienawiści wobec Putina i Rosji. Teraz Irak, Libia, Syria, Egipt, Ukraina, Rosja. Foto

Zastanówmy się dlaczego żydzi po przejęciu władzy na Ukrainie (dzięki Majdanowi) demonstrują tak skrajną nienawiść do Putina. Otóż, Żydzi idąc za ciosem organizują kolejny "Majdan" w Rosji - ryjąc, judząc i skłócając rosyjskich gojów, napuszczając na siebie różne grupy społeczne, bratnie narody.

Obecnie toczy się światowa akcja mająca na celu obalenie Putina i przejęcie przez żydów władzy w Rosji. Uważam, że żydzi typu "Michniki", "Poroszenki, Jaceniuki" po trupach dążą do celu. Z Talmudem w butonierce żydzi prą na chama do kolejnego koryta z KAPUSTĄ i władzą. W tym marszu nigdy nie ustaną.

Dobroczyńcy ludzkości dobrze wiedzą, że NAJWIĘKSZĄ i najszybszą KASZANĘ robi się na wszelkiego typu REWOLUCJACH, ruchawkach i WOJNACH. Najkorzystniej światowych, dzięki którym żydzi kocą niewyobrażalne majątki żerując na krwi zniewolonych gojów, przejmując jednocześnie pełnię realnej władzy. Link

To jest właśnie GŁÓWNY powód dlaczego czyste ZŁO robi wszystko by doprowadzić do III Wojny Światowej. Wystarczy tylko zastanowić się jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH - Teraz Syria, Ukraina i Rosja. Patrz Link

Żydzi prą do kolejnej wojny światowej bo żyd z każdej wojny wychodzi silniejszy, bogatszy, bardziej wpływowy i potężny. W tym kontekście proszę zwrócić uwagę na charakterystyczne wypowiedzi dwóch bardzo wpływowych żydówek oraz żyda Adama Michnika:
  • Żydówka Julia Tymoszenko: trzeba wyrżnąć 8 mln Rosjan. Link
  • Żydówka Anne Applebaum: Czy przygotowywanie się na wojnę totalną z Rosją to histeria? - Szokujące, Applebaum podobnie jak Goebbels wzywa wręcz do wojny totalnej. 
  • Żyd Adam Michnik: "Miałem wrażenie, że rozmawiam z gangsterem". "Kto podaje Putinowi rękę (chyba żydowi), musi później policzyć, czy ma wszystkie palce". "Brak oporu tylko ośmiela bestię". "Bandytyzm zatrzymać siłą". 
  • Żyd Adam Michnik o Putinie "wczoraj" i dziś: Foto
Wystarczy popatrzeć na Ukrainę. Dla Poroszenko MOROWANIE od prawie roku gojów z Doniecka i Ługańska to pryszcz, podobnie jak dla naszych antypolskich mediów, choć liczba zabitych oceniana jest już na 50 tys. przez niemiecki wywiad wojskowy.

Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE ż. OLIGARCHÓW tak jak Belgrad w 1999, mielibyśmy pokój na Ukrainie. Nie można pozwolić by zachłanne krwiożercze ZŁO przebrane w złote ornaty bezkarnie szafowało słowiańską krwią!
*
Zły koniecznie chce wywołać III wojnę światową. Link
W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link
Żydzi rękoma gojów eliminują kolejnych wrogów Izraela. Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link

Kim są osoby nienawidzące Rosji i Rosjan pracujące w polskojęzycznych mediach. Link

****

Znalezione w necie:
"Wykopalismy stary artykul z 2011, ktory mowi, ze w tzw. Zaglebiu Lewantu (Izrael, Gaza, Cypr, Libani oczywiscie Syria) znajduja sie ogromne zasoby gazu i ropy- szacunkowe na 5 miejscu pod wzgledem swiatowym. Jakies watpliowsci???

A i jeszcze zagadka: Ile importowala Libia ropy do Europy przed upadkiem Kadaffiego a ile po? Huehue, ale tzw. wiosna arabska byla oddolna"


O co toczy się wojna w Syrii
****

Gdyby wierzyć Żydom, światem rządzi od 200 lat rodzina Rydzyka

Gdyby wierzyć zapewnieniom Żydów i ich janczarów, światem rządzi nieprzerwanie od 200 lat do dziś rodzina Rydzyka. A jednak nie widzimy Rydzyka wśród 80-ciu najbogatszych posiadających tyle ile POŁOWA ludzkości. Link

Gdyby zaś wierzyć zapewnieniom chińskiego autora książki "Wojna o pieniądz", Hong Song Binga, światem RZĄDZI nieprzerwanie od 200 lat do dziś rodzina Rothschildów. Link

Majątki bogatych przez ostatnie 4 lata powiększyły się o kolejne 600 mld dol., a stan posiadania biednych skurczył się o 750 mld dol. (nieźle Kościół wydoił biedaków). "Kto zakosił zatem biednym jeszcze 150 mld dol ?!" - Te 150 mld $ zakosili ci ż. którzy mają po 999 mln dolarów na głowę a więc nie są zaliczani do klasy miliarderów.

Żydzi dobrze wiedzą jak wygląda prawda dlatego na chama cały czas grzeją temat "złodzieja" Rydzyka by odwracając kota ogonem jeszcze bardziej ogłupiać "oświeconych" kretynów zaprogramowany przez tych wytrawnych złodziei tak by cały czas wyli, że to niby Rydzyk i Kościół katolicki okrada Słowian a nie Żydzi i ich janczarzy.

PS. Na liście "Stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie”, ułożonej przez pismo Vanity Fair, więcej niż połowa to Żydzi (brak Rydzyka) - pisze z satysfakcją izraelskie pismo Jerusalem Post.

****

Przyczyny bogacenia się w zawrotnym tempie Żydów w średniowiecznej Europie
Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju
Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 latach Żyd dysp. majątkiem 100 x PKB świata
Czemu sam nie zainwestujesz 1$ by obracać majątkiem 100 x PKB całego świata?

Kto rządzi światem? Kto nas doi? Rydzyk?
Kościół OKRADA Polskę od 1000 lat - TWIERDZĄ żydokomuniści
Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana

Doradcy Kościoła - To tak jakby Żydom doradzał Hitler gdzie powinni się osiedlić
Elegia o holenderskim wróbelku i krówce. Ubój rytualny i wrażliwość lewacka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz