niedziela, 1 września 2013

Żydzi RĘKOMA gojów ELIMINUJĄ kolejnych WROGÓW Izraela. Po Iraku, Libii, Syrii, przyjdzie pora na Iran. W międzyczasie żydzi przejęli Ukrainę a Rosja czeka w kolejce. Zły koniecznie chce wywołać III wojnę światową

"Jeśli chodzi o okrucieństwo to Muzułmanie wzorują się na Żydach którzy dzięki skrajnemu okrucieństwu zdołali utworzyć własne państwo."

Jak długo świat będzie pozwalał na mordowanie chrześcijan?

Musimy zrozumieć, że muzułmanie mszczą się na nas przekonani, że to chrześcijanie ogniem i mieczem podporządkowują zachodowi świat islamu niszcząc ich religię i tradycyjne wartości.

Przecież to my pierwsi (zachód) zaczęliśmy ich mordować, narzucając siłą swój ateistyczny system wartości (tzw. demokrację). To my w ciągu ostatnich kilkunastu lat wymordowaliśmy setki tysięcy tych biednych ludzi, prowokując do krwawego odwetu. Myślę, że powinniśmy się zjednoczyć i razem przeciwstawić ZŁU niszczącemu nasze i ich odwieczne wartości, kulturę, religię, tradycję. Szczególnie, że:

Zło przyznało sobie prawo do MORDOWANIA inaczej myślących (Irak, Syria, Libia, ISIS, Ukraina) w imię jedynie słusznej ateistycznej ideologii-religii narzucanej siłą tym biednym ludziom. Przykłady Afganistanu, Iraku, Libii, Egiptu (niedługo Iranu) a teraz Syrii świadczą dobitnie, że Żydzi i ich janczarzy robią wszystko by rękoma gojów zdestabilizować i podporządkować złu cały świat.

Choćby ostatnio. Gdy tylko pojawiła się szansa położenia brudnej łapy na bogactwach Libii, taki Sarkozy (prezydent Francji, Żyd) nawet przez chwilę nie zawahał się by czyimiś rękoma WYMORDOWAĆ rodzinę swego kolegi, Kadafiego. Teraz kolejny francuski cwaniaczek wręcz zesrać się chce, tak się śpieszy by razem z kolesiami od łatwych i szybkich zysków przejąć kontrolę nie tylko nad Syrią i jej bogactwami naturalnymi, ale i nad całym regionem. I tak się dzieje cały czas.

Wszędzie ryją i judzą inicjując różne "wiosny ludów", jak ostatnio w Afryce Północnej. Nienasycony gen zła robi wszystko by skłócać ludzi i narody bo dzięki temu dużo łatwiej doić, zawłaszczać i podporządkowywać kolejne kraje świata. Właśnie dlatego nadal trwają całodobowe bombardowania Iraku i Syrii i nadal codziennie giną setki niewinnych ludzi. Również kobiet i dzieci muzułmańskich.

Ale najbardziej perfidne i podłe jest sprokurowanie przekonania muzułmanów, że to prawdziwi chrześcijanie ogniem i mieczem podporządkowują zachodowi świat islamu, niszcząc ich państwowość, religię i tradycyjne wartości. Wywołuje to coraz większą nienawiść do chrześcijan i vice versa. Tak więc po raz kolejny udało się Żydowi diametralnie skłócić narody i dwie największe religie świata.

A przecież ci biedni i upodlani ludzie nie mają bladego pojęcia o tym, że w świecie chrześcijańskim realną władzę sprawują nie wierzący ale agresywne ateistyczne draństwo robiące za kowalskie szczypce czystego zła. Nie powinno więc dziwić, że doprowadzeni do skrajnej rozpaczy muzułmanie mszczą się na chrześcijanach, co dodatkowo bardzo raduje Żyda. To jest skończone SKURWYSYŃSTWO czystego ZŁA.

W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link
Żydzi rękoma gojów eliminują kolejnych wrogów Izraela. Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link

****

Największą KASĘ robi się na rewolucjach i wojnach
Przyklejony, fragment

Zażydzone media rozpętały orgię bezprzykładnej nienawiści wobec Putina i Rosji. Teraz Irak, Libia, Syria, Egipt, Ukraina, Rosja. Foto

Zastanówmy się dlaczego żydzi po przejęciu władzy na Ukrainie (dzięki Majdanowi) demonstrują tak skrajną nienawiść do Putina. Otóż, Żydzi idąc za ciosem organizują kolejny "Majdan" w Rosji - ryjąc, judząc i skłócając rosyjskich gojów, napuszczając na siebie różne grupy społeczne, bratnie narody.

Obecnie toczy się światowa akcja mająca na celu obalenie Putina i przejęcie przez żydów władzy w Rosji. Uważam, że żydzi typu "Michniki", "Poroszenki, Jaceniuki" po trupach dążą do celu. Z Talmudem w butonierce żydzi prą na chama do kolejnego koryta z KAPUSTĄ i władzą. W tym marszu nigdy nie ustaną.

Dobroczyńcy ludzkości dobrze wiedzą, że NAJWIĘKSZĄ i najszybszą KASZANĘ robi się na wszelkiego typu REWOLUCJACH, ruchawkach i WOJNACH. Najkorzystniej światowych, dzięki którym żydzi kocą niewyobrażalne majątki żerując na krwi zniewolonych gojów, przejmując jednocześnie pełnię realnej władzy. Link

To jest właśnie GŁÓWNY powód dlaczego czyste ZŁO robi wszystko by doprowadzić do III Wojny Światowej. Wystarczy tylko zastanowić się jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH - Teraz Syria, Ukraina i Rosja. Patrz Link

Żydzi prą do kolejnej wojny światowej bo żyd z każdej wojny wychodzi silniejszy, bogatszy, bardziej wpływowy i potężny. W tym kontekście proszę zwrócić uwagę na charakterystyczne wypowiedzi dwóch bardzo wpływowych żydówek oraz żyda Adama Michnika:
  • Żydówka Julia Tymoszenko: trzeba wyrżnąć 8 mln Rosjan. Link
  • Żydówka Anne Applebaum: Czy przygotowywanie się na wojnę totalną z Rosją to histeria? - Szokujące, Applebaum podobnie jak Goebbels wzywa wręcz do wojny totalnej. 
  • Żyd Adam Michnik: "Miałem wrażenie, że rozmawiam z gangsterem". "Kto podaje Putinowi rękę (chyba żydowi), musi później policzyć, czy ma wszystkie palce". "Brak oporu tylko ośmiela bestię". "Bandytyzm zatrzymać siłą". 
  • Żyd Adam Michnik o Putinie "wczoraj" i dziś: Foto
Wystarczy popatrzeć na Ukrainę. Dla Poroszenko MOROWANIE od prawie roku gojów z Doniecka i Ługańska to pryszcz, podobnie jak dla naszych antypolskich mediów, choć liczba zabitych oceniana jest już na 50 tys. przez niemiecki wywiad wojskowy.

Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE ż. OLIGARCHÓW tak jak Belgrad w 1999, mielibyśmy pokój na Ukrainie. Nie można pozwolić by zachłanne krwiożercze ZŁO przebrane w złote ornaty bezkarnie szafowało słowiańską krwią!
*
Zły koniecznie chce wywołać III wojnę światową. Link
W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link
Żydzi rękoma gojów eliminują kolejnych wrogów Izraela. Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link

Kim są osoby nienawidzące Rosji i Rosjan pracujące w polskojęzycznych mediach. Link

****

Znalezione w necie:
"Wykopalismy stary artykul z 2011, ktory mowi, ze w tzw. Zaglebiu Lewantu (Izrael, Gaza, Cypr, Libani oczywiscie Syria) znajduja sie ogromne zasoby gazu i ropy- szacunkowe na 5 miejscu pod wzgledem swiatowym. Jakies watpliowsci???

A i jeszcze zagadka: Ile importowala Libia ropy do Europy przed upadkiem Kadaffiego a ile po? Huehue, ale tzw. wiosna arabska byla oddolna"


O co toczy się wojna w Syrii

Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju
Jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH?
Kościół OKRADA Polskę od 1000 lat - TWIERDZĄ żydokomuniści

Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 latach Żyd dysp. majątkiem 100 x PKB świata
Czemu sam nie zainwestujesz 1$ by obracać majątkiem 100 x PKB całego świata?
Dlaczego Żydzi nie spłodzili nawet jednego KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat?

Kościół usiłował ograniczyć wojny feudalne na których zbijali majątki ż. lichwiarze
Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana
Doradcy Kościoła - To tak jakby Żydom doradzał Hitler gdzie powinni się osiedlić

Jestem Charlie!!
Pomogliśmy Libii, pomóżmy teraz Syrii i Ukrainie

SZALEŃCZY festiwal NIENAWIŚCI
O tym jak się upadla i SKUNDLA dumny NARÓD
Skąd KOMUNA czerpie pomysły - LEWACY bogowie i NAZIŚCI - BLIŹNIACY

Lewacy i komuniści NIENAWIDZĄ swojej własnej KULTURY, tradycji, historii, RELIGII
O SKALI wojny IDEOLOGICZNEJ świadczy liczba LINKÓW odsyłających do treści skrajnie JUDZĄCYCH
Skąd się bierze ZWIERZĘCA nienawiść LEWACKICH faszystów?
-
"A MOŻE, TYTUŁEM EKSPIACJI, SPALIŁO BY SIE KILKU KSIĘŻY ?"

SZAMBO udające PERFUMERIĘ - Kto JUDZI i sieje NIENAWIŚĆ? - Reakcje WTÓRNE

Ten kretyn WIERZY, że to KK i katole okradają Polskę a nie KOLESIE z czerwonych DYNASTII
Atakuję WASZYCH tylko wtedy gdy atakujecie NASZYCH
O tym jak Żydzi ŚPIEWALI "Boże coś Polskę..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz