piątek, 16 stycznia 2015

Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU? 1989 rok. ZŁO.1.1

Notka powstała przed 2006-07-07

Do czego potrzebna była żydokomunie polska i ruska Pierestrojka?

Od towarzyszy do kapitalistów.  Upadek ZSRR i ponowny podział bogactw Rosji można nazwać kolejną żydowską Wielką Rewolucją XX wieku

"Największymi beneficjentami III RP są środowiska związane z partią komunistyczną, dawni politrucy, urzędnicy zwalczający Kościół, marksistowscy wykładowcy, dyspozycyjni wojskowi, funkcjonariusze i osoby wywodzące się ze służb specjalnych PRL oraz ich rodziny (głównie Żydzi i ich janczarzy)."

"Po 1989 r. zachowane zostały dawne związki rodzinne, towarzyskie, finansowe, te uzależnienia funkcjonują również w gospodarce, w administracji, w instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa."

1. Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU?

Ci co przypisują Wałęsie, czy komukolwiek (Michnik, Kuroń itp) zasługę obalenia komunizmu niech się wpierw zastanowią co wygadują! W Polsce komunizm nie został obalony.

Komuniści dzięki polskiej pierestrojce zachowali media, władzę, wpływy, przywileje, a jednocześnie weszli w posiadanie ogromnej KASY dzięki uwłaszczeniu się na majątku narodowym.

"Człowieku, Michnik, stary trockista, chciał tylko dokonać ROKOSZU w komuszej rodzinie. Rozumiesz? Michnik uznał, że bóg komunistów rezydujący na Kremlu jest do dupy, bo zapewnia komunistom tylko WŁADZĘ."

"A Michnik, jako stary komunista chciał dla komunistów nie tylko WŁADZY, ale i KASY. Dlatego dzięki polskiej pierestrojce komuna mogła się uwłaszczyć na majątku narodowym zgodnie z prawem, zachowując ciągłość władzy. Rozumiesz?"

"Media tak totalnie was ogłupiły, że nawet nie znacie abecadła politycznego. Jesteście totalnymi ślepcami a uważacie się w waszej nieprawdopodobnie nabzdyczonej bucie i pysze za wybrańców bogów. Za nieomylnych nadludzi, a tak naprawdę jesteście większymi głupcami niż średniowieczny chłop w zabitej dechami dziurze."

2. Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU?

Tylko ślepiec nie widzi, że media, uniwersytety, najważniejsze instytucje opanowane są przez ludzi jednej opcji. Tych, którzy dzięki Polskiej Pierestrojce mogli dalej zachować ciągłość władzy i legalny już dostęp do wielkiej kasy.

A nad tym wszystkim pełną kontrolę sprawują medialni potentaci którzy mogą prać mózgi ludziom na okrągło przez 24 godziny/dobę. Nikt nie jest w stanie wygrać z taką potęgą której mógłby pozazdrościć nawet Goebbels.

Właśnie Michnik o taką "wolność słowa" walczył. Chodziło mu tylko i wyłącznie o władzę nad umysłami ludzi i o kasę. Dlatego dokonał rokoszu w komuszej rodzinie, bo uznał, że można mieć wszystko, czyli i KASĘ i nieograniczoną realną WŁADZĘ. Realną, a nie tę pozorną którą sprawuje rząd.

Zresztą... Michnikowi chodzi tylko i wyłącznie o WŁADZĘ. Władzę nad sercami, duszami i umysłami. Kasa dla prawdziwych dyktatorów nie jest ważna. Vide Stalin, Hitler, Mao i wielu innych prawdziwych dyktatorów.

KASA zaś przeznaczona miała być dla kolesi wielbiących nowego boga który ich ozłocił dzięki polskiej pierestrojce... Robiąc tym samym prawdziwych solidaruchów bezczelnie w konia.

3. Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU?

Komentarz do wypowiedzi J.M. Nowakowskiego o blogerach (połowa 2006 roku)

Tylko idiota albo skrajnie podły i obłudny człowiek może napisać, że blogerzy popierający PiS to cyniczna grupa interesu. A coś takiego napisał w swoim blogu Jerzy Marek N.

Bo tylko skrajny idiota lub człowiek niewyobrażalnej podłości może sugerować, że ci ludzie wyrzuceni na margines, poniżani i wyśmiewani straceńcy w przegranej walce mogą liczyć na coś więcej niż kopniecie w tyłek przez prawdziwych władców uważających się za nieomylnych Nadludzi.

Władców którzy dzięki pierestrojce polskiej zachowali władze, wpływy, przywileje, a jednocześnie weszli w posiadanie ogromnej KASY dzięki uwłaszczeniu się na majątku narodowym.

Wniosek jest prosty. Im naród biedniejszy tym większą ilością żydowskich miliarderów może się poszczycić (Ukraina). Oto co ZAWDZIĘCZA żydom BIEDNY kraj. Na liście 50 najbogatszych Ukraińców, Ukraińcy są gatunkiem wymierającym.

Przypomnienie: Żydzi nie spłodzili nawet KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat. Nawet jednego Szopena, Skłodowską, czy Łukaszewicza, choć na ziemiach polskich żyło 4/5 wszystkich Żydów świata.

Nie powinno więc dziwić, że Polska coraz bardziej traciła na znaczeniu aż w końcu znikła z mapy Europy. Oto co zawdzięcza mądrym Żydom chrześcijański kraj który pozwolił na tak gigantyczny rozrost populacji zżerającej od środka żywy organizm nosiciela. Link

Zadra dla "Die Welt": "Kto podaje Żydowi rękę, musi później policzyć, czy ma wszystkie palce"

Żydowscy miliarderzy wczoraj i dziś. Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link

****

Dlaczego żydokomunie tak ZALEŻAŁO na polskiej i ruskiej Pierestrojce? Link
W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link

Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU? Rok 1989. Link

Jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH? Link
4 czerwca 1989 roku UPADŁA KOMUNA NA 4 ŁAPY. Link


Żydzi sączą jad podżegania do zbrodni i nienawiści w swych "satyrach" na okrągło, przez cały czas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz