sobota, 17 stycznia 2015

Dlaczego Żydom tak ZALEŻAŁO na polskiej i ruskiej Pierestrojce? - ZŁO.1.2

Od towarzyszy do kapitalistów. Upadek ZSRR i ponowny podział bogactw Rosji można nazwać kolejną żydowską Wielką Rewolucją XX wieku

Dlaczego żydom aż tak bardzo zależało na Polskiej Pierestrojce i upadku Sojuza, podobnie jak kiedyś na upadku carskiej Rosji?

Otóż za komuny żydokomuna oficjalnie nie mogła kocić KASY więc wiecznie głodny pasożyt któremu ciągle mało i mało, postanowił uwłaszczyć się na majątkach narodowych demoludów, między innymi Polaków, Rosjan, Ukraińców.

Oczywiście pod pozorem niby walki o wolność słowa, demokrację, równość i braterstwo, itp. słodko pierdzące hasełka pod publiczkę mające ogłupić naiwnych i łatwowiernych gojów wprowadzając ich w euforię chęci przelewania krwi niby za prawdziwą wolność i pomyślność swojej Ojczyzny, swojego Narodu.

A tymczasem okazywało się, że goje zawsze płacą krwią i prześladowaniami za pomyślność tylko żydów i żydowskich janczarów - tych dworskich gnid służących swemu panu. Za każdym razem cwanemu pasożytowi chodziło tylko i wyłącznie o bezkarne wyciąganie kolejnych kasztanów z ognia rękoma ogłupionych i zmanipulowanych gojów.

"Największymi beneficjentami III RP są środowiska związane z partią komunistyczną, dawni politrucy, urzędnicy zwalczający Kościół, marksistowscy wykładowcy, dyspozycyjni wojskowi, funkcjonariusze i osoby wywodzące się ze służb specjalnych PRL oraz ich rodziny (głównie Żydzi i ich janczarzy)."

"Po 1989 r. zachowane zostały dawne związki rodzinne, towarzyskie, finansowe, te uzależnienia funkcjonują również w gospodarce, w administracji, w instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa."

Co Polska zawdzięcza Żydom. No więc podsumujmy:

Trzecie miejsce od TYŁU

A Polska zawdzięcza Michnikowi zaszczytne trzecie miejsce od tyłu w złajdaczonej Jewropie. No, ale za to przed Rumunią i Bułgarią. Tak nas załatwił na cacy Michnik i jego świętoszkowaci kompani z Ziemi Obiecanej.

Takiego to dorobiliśmy się męża opatrznościowego. Wybitnego specjalisty od chlania z Kiszczakiem gorzały sprowadzanej specjalnie z Pewex'u, co zresztą uratowało tę spółkę nomenklaturową od plajty bo Michnik ponoć żłopał wódę niczym wielbłąd kopnięty w klejnoty.

Pewnie dlatego Żydzi i ich janczarzy, usiłując odwrócić kota ogonem, bez przerwy wciskają gojom kit, że to niby Kościół okrada Polskę - a przecież tylko JEDEN polski ŻYD w ciągu 20 lat wydoił (ma) więcej KAPUSTY niż wszyscy księża i biskupi razem wzięci w ciągu 1000 lat.

Np. Kulczyk mógłby kupić wszystkim biskupom, księżom i zakonnikom (łącznie 40 tysiącom) Lexusy RX450h. A ukraiński żyd Achmetow wille po 1,4 miliona każda. Zaś Rothschildowie mogliby wybudować o. Rydzykowi ok. 1760 tys. świątyń takich jak obecnie budowana w Toruniu. Link

Poza tym na listach polskich miliarderów ani jednego księdza czy biskupa natomiast prawie sami ŻYDZI - tak bardzo "okrada" tych pasożytów Rydzyk i KrK, więc odwracając kota ogonem wyją gdzie mogą bo ciągle im mało i mało i ciągle źle.

Przypomnienie: Żydzi nie spłodzili nawet KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat. Nawet jednego Szopena, Skłodowską, czy Łukaszewicza, choć na ziemiach polskich żyło 4/5 wszystkich Żydów świata.

Nie powinno więc dziwić, że Polska coraz bardziej traciła na znaczeniu aż w końcu znikła z mapy Europy. Oto co zawdzięcza mądrym Żydom chrześcijański kraj który pozwolił na tak gigantyczny rozrost populacji zżerającej od środka żywy organizm nosiciela. Link

Zadra dla "Die Welt": "Kto podaje Żydowi rękę, musi później policzyć, czy ma wszystkie palce"

Żydowscy miliarderzy wczoraj i dziś. Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link

****

Spójrzmy też na sławetną Ukrainę i Rosję

DRUGA żydowska rewolucja XX wieku

Od towarzyszy do kapitalistów - Tajemnica żydokomuszej wiary: pałace, auta i dolary

Upadek ZSRR i ponowny podział bogactw Rosji można nazwać kolejną żydowską Wielką Rewolucją XX wieku... Czyli dokonania przez ż. kolejnego SKOKU na gigantyczną MAMONĘ, na gigantyczną KASIORĘ, na góry KASZANY, na niezmierzone BOGACTWO, na ogromnej wielkości KORYTO.

To żydowscy towarzysze z Polski i Rosji byli głównymi ideologami prowadzonej tym razem pod hasłami "prywatyzacji" - całkowicie odwrotnymi niż w 1917 r. - prozachodniej rewolucji z 1989/1991 r. mającej znów zrobić dobrze głupim gojom.

To żydowscy towarzysze i ich janczarzy, ci wybitni specjaliści od robienia gojom dobrze dokonali kolejnego rabunku/podziału bogactw narodu polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i pozostałych krajów z bloku wschodniego.

W wyniku drugiej w XX wieku żydowskiej Rewolucji 1991/93 Rosjanie zostali trwale odsunięci od władzy politycznej w swoim kraju (przykładem "ukraiński" Majdan) - stając się w istocie zakładnikami w walce o władzę między nowymi mieszkańcami Kremla i klanami mafijnymi żydowskich oligarchów.

Druga w XX w. żydowska rewolucja stworzyła nie tylko bajecznie bogatych żydowskich oligarchów w Rosji (Chodorkowski, Abramowicz, Gusiński...), Ukrainie i krajach Europy wschodniej, ale również oddała w ich ręce wszelką władzę - realną a nie tę ze świecznika.

Na liście 50 najbogatszych Ukraińców, Ukraińcy są gatunkiem wymierającym. Podobnie jest w Rosji i większości krajów Europy wschodniej. Na Ukrainie jedynie stanowiska sołtysa może dochrapać się Ukrainiec.

A tymczasem... Najbogatszy oligarcha ukraiński Rinat Achmetow - uważany niemalże do wczoraj za Tatara, zajął nieoczekiwanie 12 miejsce wśród najbogatszych Żydów świata wg. gazety "Forbes". Wiktor Pińczuk, zięć L. Kuczmy - 56,  Petro Poroszenko (prezydent Ukrainy) - 130 (sami żydzi).

Same biedne ż. pracujące uczciwie na waciki dla małej biednej Salcie okradanej przez złego Rydzyka, zachłanny Kościół katolicki i prawosławny oraz przez niedobrych chrześcijan ANTYSEMITÓW.

Zaś z danych najnowszego rankingu "100 Najbogatszych Polaków 2015" wynika, że Majątek Jana Kulczyka jest obecnie wy­ce­nia­ny na 15,1 miliarda złotych i w ciągu roku powiększył się o ponad jedną trzecią! W tym kontekście zastanówmy się co mógłby kupić ż. dorobkiewicz Kulczyk za swoje 15 mld zł.

Otóż Kulczyk za 15 mld zł mógłby kupić dwa Państwa Watykańskie. Prof. Ewa Łentowata mówi o skandalu związanym z żydowskimi przekrętami: Tylko jeden polski żyd w ciągu 20 paru lat dojenia gojów zgromadził prawie dwa razy większy majątek niż posiada Watykan, choć Watykan istnieje od 2000 lat.

Natomiast rosyjski żyd Chodorkowski za 52 mld $ mógłby wybudować każdemu z 40 tysięcy księży kościół za 3,9 mln PLN. Tak się robi geszefty w krajach Słowian gdzie pasożyt potrafi w kilkanaście lat zarobić 52 mld $ pijąc krew podludzi.

Lista 200 najbogatszych Rosjan to przede wszystkim Żydzi i Ukraińcy. Link

Wniosek jest prosty. Im naród biedniejszy tym większą ilością żydowskich miliarderów może się poszczycić (Ukraina). Oto co ZAWDZIĘCZA żydom BIEDNY kraj.

Natomiast KAŻDE państwo chrześcijańskie które POZBYŁO się mądrych Żydów - tych potencjalnych noblistów - startowało do przodu jak rakieta, zaś kraje które z inicjatywy żydów wymordowały kler - ZSRR, itd. - coraz słabiej przędły. Przykładowo, średniowieczna Hiszpania - gwałtowny rozwój nauki i techniki umożliwił odkrycie Ameryki, Niemcy które wyprzedziły CAŁY świat o wiele dziesiątków lat, Włochy - szybki rozwój nauki i gospodarki, itd.

Jeśli naprawdę nie widzisz co jest grane... i jaka jest PRAWDA... to znaczy, że na pewno zamieniłeś się z koniem na łby.

****
  • Żydzi sączą jad podżegania do zbrodni i nienawiści w swych "satyrach" na okrągło, przez cały czas.
  • Nawet naziści w 'Der Sturmer' nie odważali się na tak skrajną prezentację nienawiści jak ci ż. dranie z "Charlie Hebdo"
  • 7 lat WIĘZIENIA za obrazę pederastów, więzienie za obrazę Żydów - BRAK kar za obrażanie nieżydowskich religii
  • Czy uważacie za przypadkowe podobieństwo stosowanych metod w nagonce i karykaturowaniu Żydów przez Hitlerowców... z metodami stosowanymi przez żydokomunę wobec Kościoła katolickiego, kleru, katolików?
Żydokomusza sprawiedliwośćWyrzucony z Charlie Hebdo za ANTYSEMITYZM

****

W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link
Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU? Rok 1989. Link

Jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH? Link
Żydowscy miliarderzy wczoraj i dziś. Link
4 czerwca 1989 roku UPADŁA KOMUNA NA 4 ŁAPY. Link

Jestem Charlie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz