niedziela, 1 marca 2015

Gdyby wierzyć Żydom, światem rządzi od 200 lat rodzina Rydzyka

Gdyby wierzyć Żydom, światem rządzi od 200 lat rodzina Rydzyka

Pomimo że na listach najbogatszych ani jednego klechy a prawie sami żydzi to i tak ZŁY na chama wciska gojom kit, że to Kościół od wieków okrada Polskę, a tymczasem okazuje się że: TYLKO jeden polski żyd w ciągu 20 lat wydoił więcej KAPUSTY niż w ciągu 1000 lat wszyscy księża i biskupi razem wzięci.

I pomyśleć, że ten cwany ż. katabas mógłby kupić każdemu z 40 tys. księży lexusy RX450h, a ukraiński żyd Achmetow wille po 1,4 mln każda pomimo, że pasożyt dorabiał się na słowiańskiej krwi jedynie przez dwadzieścia kilka lat a Kościół istnieje przecież od 2000 lat.

Zaś z danych najnowszego rankingu "100 Najbogatszych Polaków 2015" wynika, że Majątek Jana Kulczyka jest obecnie wy­ce­nia­ny na 15,1 miliarda złotych i w ciągu roku powiększył się o ponad jedną trzecią! W tym kontekście zastanówmy się co mógłby kupić ż. dorobkiewicz Kulczyk za swoje 15 mld zł.

Otóż Kulczyk za 15 mld zł mógłby kupić dwa Państwa Watykańskie. Prof. Ewa Łentowata mówi o skandalu związanym z żydowskimi przekrętami: Tylko jeden polski żyd w ciągu 20 paru lat dojenia gojów zgromadził prawie dwa razy większy majątek niż posiada Watykan, choć Watykan istnieje od 2000 lat.

Natomiast rosyjski żyd Chodorkowski za 52 mld $ mógłby wybudować każdemu z 40 tysięcy księży kościół za 3,9 mln PLN. Tak się robi geszefty w krajach Słowian gdzie pasożyt potrafi w kilkanaście lat zarobić 52 mld $ pijąc krew podludzi.

Lista 200 najbogatszych Rosjan to przede wszystkim Żydzi i Ukraińcy. Link

ŹródłoGermany’s richest diocese has greater assets than the Vatican

W przeddzień lawiny plag, które spadły na Rosję, czterej żydowscy oligarchowie zrobili znakomity interes. Link

Żydzi nie cofną się przed żadną podłością. Gdy tylko uznano Putina za czyste zło, prawdziwe ZŁO rozpętało orgię przypisywania mu (podobnie jak dotychczas Kościołowi) najbardziej odrażających cech swojej nacji, czyli okradanie narodu. Poza tym, gdyby Putin naprawdę posiadał majątek wartości 200 mld $ to znajdowałby się na liście Forbesa.

ZŁY na wszelkie sposoby usiłuje odwracać kota ogonem przypisując bez przerwy swoje najbardziej podłe i zdegenerowane cechy najsłabszym gojom, tym którzy samodzielnie nie potrafią się obronić przed nieustającym oszczerczym atakiem czystego ZŁA.

Człowiekowi włos staje na głowie gdy uświadamia sobie, że tych wszystkich oszustw i przekrętów na kosmiczną skalę dokonują ż. zawsze pod płaszczykiem najszczytniejszych hasełek - dla idiotów.

A końca nie widać, bo jak łatwo zauważyć proceder dojenia gojów nie zakończył się na rewolucji z 1917 roku. Więcej na ten temat znajdziemy pod tym linkiem: Dlaczego żydokomunie tak ZALEŻAŁO na polskiej i ruskiej Pierestrojce? Tragedia Solidaruchów

"Po 1989 r. zachowane zostały dawne związki rodzinne, towarzyskie, finansowe, te uzależnienia funkcjonują również w gospodarce, w administracji, w instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa." Link

Od towarzyszy do kapitalistów - Tajemnica żydokomuszej wiary: pałace, auta i dolary. Upadek ZSRR i ponowny podział bogactw Rosji można nazwać kolejną żydowską Wielką Rewolucją XX wieku. Link

Wniosek jest prosty. Im naród biedniejszy tym większą ilością żydowskich miliarderów może się poszczycić (Ukraina). Oto co ZAWDZIĘCZA żydom BIEDNY kraj.

Natomiast KAŻDE państwo chrześcijańskie które POZBYŁO się mądrych Żydów - tych potencjalnych noblistów - startowało do przodu jak rakieta, zaś kraje które z inicjatywy żydów wymordowały kler - ZSRR, itd. - coraz słabiej przędły. Przykładowo, średniowieczna Hiszpania - gwałtowny rozwój nauki i techniki umożliwił odkrycie Ameryki, Niemcy które wyprzedziły CAŁY świat o wiele dziesiątków lat, Włochy - szybki rozwój nauki i gospodarki, itd.

Jeśli naprawdę nie widzisz co jest grane... i jaka jest PRAWDA... to znaczy, że na pewno zamieniłeś się z koniem na łby.

****

Zaś biedni goje pytani jak się czują, odpowiadają:

Nasi dobroczyńcy mówią że dobrze - że powinniśmy z wdzięczności ręce im całować bo takiego skoku dokonaliśmy jakiego świat nie widział i że wszyscy nam tak bardzo zazdroszczą - chyba tylko długów których Polska do końca świata nie spłaci, podobnie jak Grecja.

No, ale państwo namaszczone przez Żydów może pozwolić sobie żyć wystawnie na kredyt - zaciągany oczywiście u dobrych Żydów a nie u złego Rydzyka rzygającego kaszaną jak kot - kaszaną, której tak bardzo zazdroszczą Rydzykowi wszyscy Żydzi na całym świecie oraz ich janczarzy.

Przypomnienie: Żydzi nie spłodzili nawet KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat. Nawet jednego Szopena, Skłodowską, czy Łukaszewicza, choć na ziemiach polskich żyło 4/5 wszystkich Żydów świata.

Nie powinno więc dziwić, że Polska coraz bardziej traciła na znaczeniu aż w końcu znikła z mapy Europy. Oto co zawdzięcza mądrym Żydom chrześcijański kraj który pozwolił na tak gigantyczny rozrost populacji zżerającej od środka żywy organizm nosiciela. Link

Zadra dla "Die Welt": "Kto podaje Żydowi rękę, musi później policzyć, czy ma wszystkie palce"

****

Zły koniecznie chce wywołać III wojnę światową. Link
W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link

Żydzi RĘKOMA gojów ELIMINUJĄ kolejnych WROGÓW Izraela. Po Iraku... Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link

****

Dlaczego żydokomunie tak ZALEŻAŁO na polskiej i ruskiej Pierestrojce? Link
Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU? Rok 1989. Link

Jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH? Link
Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju. Link

Dlaczego Żydzi nie spłodzili nawet 1 KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat? Link
Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana. Link
Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 l. Żyd dys. mająt. 100xPKB całego świata. Link

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz