poniedziałek, 2 września 2013

Jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH? - Teraz Syria, Ukraina i Rosja

Największą KASĘ robi się na rewolucjach i wojnach
Przyklejony, fragment

Zażydzone media rozpętały orgię bezprzykładnej nienawiści wobec Putina i Rosji. Teraz Irak, Libia, Syria, Egipt, Ukraina, Rosja. Foto

Zastanówmy się dlaczego żydzi po przejęciu władzy na Ukrainie (dzięki Majdanowi) demonstrują tak skrajną nienawiść do Putina. Otóż, Żydzi idąc za ciosem organizują kolejny "Majdan" w Rosji - ryjąc, judząc i skłócając rosyjskich gojów, napuszczając na siebie różne grupy społeczne, bratnie narody.

Obecnie toczy się światowa akcja mająca na celu obalenie Putina i przejęcie przez żydów władzy w Rosji. Uważam, że żydzi typu "Michniki", "Poroszenki, Jaceniuki" po trupach dążą do celu. Z Talmudem w butonierce żydzi prą na chama do kolejnego koryta z KAPUSTĄ i władzą. W tym marszu nigdy nie ustaną.

Dobroczyńcy ludzkości dobrze wiedzą, że NAJWIĘKSZĄ i najszybszą KASZANĘ robi się na wszelkiego typu REWOLUCJACH, ruchawkach i WOJNACH. Najkorzystniej światowych, dzięki którym żydzi kocą niewyobrażalne majątki żerując na krwi zniewolonych gojów, przejmując jednocześnie pełnię realnej władzy. Link

To jest właśnie GŁÓWNY powód dlaczego czyste ZŁO robi wszystko by doprowadzić do III Wojny Światowej. Wystarczy tylko zastanowić się jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH - Teraz Syria, Ukraina i Rosja. Patrz Link

Żydzi prą do kolejnej wojny światowej bo żyd z każdej wojny wychodzi silniejszy, bogatszy, bardziej wpływowy i potężny. W tym kontekście proszę zwrócić uwagę na charakterystyczne wypowiedzi dwóch bardzo wpływowych żydówek oraz żyda Adama Michnika:
  • Żydówka Julia Tymoszenko: trzeba wyrżnąć 8 mln Rosjan. Link
  • Żydówka Anne Applebaum: Czy przygotowywanie się na wojnę totalną z Rosją to histeria? - Szokujące, Applebaum podobnie jak Goebbels wzywa wręcz do wojny totalnej. 
  • Żyd Adam Michnik: "Miałem wrażenie, że rozmawiam z gangsterem". "Kto podaje Putinowi rękę (chyba żydowi), musi później policzyć, czy ma wszystkie palce". "Brak oporu tylko ośmiela bestię". "Bandytyzm zatrzymać siłą". 
  • Żyd Adam Michnik o Putinie "wczoraj" i dziś: Foto
Wystarczy popatrzeć na Ukrainę. Dla Poroszenko MOROWANIE od prawie roku gojów z Doniecka i Ługańska to pryszcz, podobnie jak dla naszych antypolskich mediów, choć liczba zabitych oceniana jest już na 50 tys. przez niemiecki wywiad wojskowy.

Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE ż. OLIGARCHÓW tak jak Belgrad w 1999, mielibyśmy pokój na Ukrainie. Nie można pozwolić by zachłanne krwiożercze ZŁO przebrane w złote ornaty bezkarnie szafowało słowiańską krwią!
*
Zły koniecznie chce wywołać III wojnę światową. Link
W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link
Żydzi rękoma gojów eliminują kolejnych wrogów Izraela. Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link

Kim są osoby nienawidzące Rosji i Rosjan pracujące w polskojęzycznych mediach. Link

****

Wojny zawsze otwierały wrota do ogromnych rynków zbytu i ogromnych fortun.

Każda wojna to manna z nieba nie tylko dla gorącego kapitału. Dlatego drapieżny międzynarodowy kapitał zdominowany przez Żydów o niczym innym nie marzy jak o permanentnej wojnie. A im większa KASA, tym większa WŁADZA.

Przypomnijmy jak wiele bajecznych fortun wyrosło żerując na wojnach. Na wojnach wzbogaciło się wiele państw. Przykładem choćby Argentyna, która na dostawach żywności do Europy podczas Wojny Światowej niebywale się dorobiła.

Kolejnym przykładem jest choćby Japonia. To dzięki wojnie koreańskiej Japonia wyszła z potwornej biedy i stała się w krótkim czasie światową potęgą gospodarczą ponieważ cały przemysł japoński został nastawiony na zaopatrywanie armii amerykańskiej walczącej w Korei.

Ale nie tylko państwa się bogaciły. Do niesamowitych bogactw doszło też wielu Żydów choćby podczas wojny krymskiej, czy wojen napoleońskich. Przypomnijmy Żydów rosyjskich którzy przy pomocy przekupstwa zawierali intratne kontrakty z wojskiem pozwalające im dorobić się niesłychanie wielkich majątków dzięki wojnie:

"Do największych rosyjskich finansistów należeli: Jewzel (Josel) Gabrielowicz Ginzburg, który wzbogacił się jako dzierżawca praw propinacyjnych podczas wojny krymskiej, Anton Mojsiejewicz Warszawski, dostawca żywności dla rosyjskiego wojska". Za Yuri Slezkine Wiek Żydów


Zarobić krocie można było nawet na umiejętnym rozpuszczaniu plotek. Wykorzystując nerwową atmosferę na giełdzie londyńskiej związaną z przebiegiem bitwy pod Waterloo Nathan Mayer Rothschild dał sygnał swoim agentom by zaczęli sprzedaż akcji Consul (wiadomość o klęsce Napoleona przesłano mu gołębiem pocztowym).

Pomimo, że cena spadała nadal sprzedawał, aż sprzedał wszystkie akcje firmy Consul, co świadczyć miało o przegranej w wojnie. Lotem błyskawicy rozprzestrzeniała się plotka, że Rothschild wie! - Wellington przegrał pod Waterloo!

Większość akcjonariuszy firmy Consul wpadła w panikę. Nastąpiła głęboka zapaść cen. Po upływie zaledwie kilku godzin agenci Rothschilda rozpoczęli skupowanie akcji za "psie pieniądze". Nathan Mayer Rothschild w ciągu jednego dnia stał się najbogatszym człowiekiem w Londynie.

"Paryski bank Rothschildów (po 1818 r.) znacznie zwiększył swój wpływ na decyzje rządu francuskiego - podobna sytuacja miała miejsce w Anglii, gdzie Nathan Rothschild, dzięki uzależnieniu od siebie zarządu Banku Anglii, wywierał bezpośredni wpływ na pracę parlamentu brytyjskiego."


Bajkowe fortuny wygenerowały również I i II Wojna Światowa. Żydowscy bankierzy czując nosem zbliżające się obfite żniwa... zacierali aż ręce z radości udzielając wysoko oprocentowanych pożyczek krajom przygotowującym się do kolejnej wojny.

USA już na kilka lat przed wojną nastawiły cały przemysł na potrzeby wojny zwiększając drastycznie produkcję związaną z wojskiem. Bez odpowiedniego kapitału byłoby to niemożliwe.

Potężny zastrzyk kapitału jaki otrzymała Ameryka dzięki Żydom uciekającym z Europy przed Hitlerem, pozwolił rozwinąć skrzydła przemysłowi nie tylko zbrojeniowemu.

Obie Wojny Światowe umożliwiły więc zbijanie niewyobrażalnych majątków przez wszelkiej maści bogaczy. Potężne fortuny zbili w szczególności bankierzy, nafciarze, przemysłowcy, czy zaopatrzeniowcy dostarczający nie tylko uzbrojenie, amunicję, paliwo ale i żywność, mundury, części zamienne na potrzeby własne i sojuszników.

Dzięki wojnom Ameryka stała się w XX wieku największą potęgą gospodarczą i militarną wyprzedzając zdecydowanie nawet odwiecznego hegemona świata, Anglię; która dopiero kilka lat temu spłaciła zaciągnięte pożyczki. Oczywiście zaciągnięte w bankach kontrolowanych przez żydowskich cwaniaków.

Ci co mieli kasę i żydowski łeb na karku zbijali w krótkim czasie kokosowe majątki. Trudne do wyobrażenia fortuny. A przecież już wtedy w rękach Żydów była przeszło połowa bogactw tamtego świata.

W perspektywie tak bajecznych zysków nikt nie chciał tracić czasu na martwienie się losem pozostałej w Europie "najmniej wartościowej" części Narodu Wybranego... Bo przecież im większa KASA, tym większa WŁADZA.

Dwie Wielkie Rewolucje żydowskie XX wieku - Giga skok na KASĘ i władzę. Link

****

Ale z niczym nie mogą się równać fortuny jakie powstawały w Europie przez prawie 2000 lat gdy monopol na udzielanie pożyczek posiadali tylko Żydzi (w Polsce 108 % LICHWY). W świecie katolickim obowiązywał zakaz pożyczania na procent.

Patrz: Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 latach Żyd dysponował majątkiem 100 razy większym niż PKB całego świata!

W średniowieczu ciągłe wojny wyniszczały bardzo krainy a królowie, książęta czy hrabiowie popadali w coraz większe długi. Nawet poszczególne miasta walczyły ze sobą. Do tego sami władcy potrzebowali pieniędzy na odbudowę więc musieli znów pożyczać od Żydów. I koło się zamyka. Takie cudowne Perpetuum Mobile.

Dlatego Żydzi byli bardzo zainteresowani by chrześcijanie tłukli się jak najczęściej. Taka sytuacja doprowadziła do wprowadzenia ok. 1027 roku Pokoju Bożego który stanowił powszechny zakaz prowadzenia wojen od środy wieczorem do poniedziałku rano, oraz w okresie adwentu i Wielkiego Postu.

Patrz: Kościół usiłował w średniowieczu ograniczyć wojny feudalne na których tylko zbijali majątki żydowscy lichwiarze 

****

Cierpiące za niewinność czyste DOBRO i katolickie ZŁO

"Dr Heinrich Brüning, kanclerz Rzeszy w latach 1930-1932, odnalazł tylko JEDEN bank, który NIE ZNAJDOWAŁ się pod żydowską kontrolą. Polecił on, by rząd wszczął w tej sprawie dochodzenie, jednakże jego rezultaty utajnił, powodowany obawą o wybuch antysemickich zamieszek."

"Jakież ogromne było nasze zdziwienie, gdy nazajutrz Żyd nic nie pamiętał i dalej opowiadał swoje skandaliczne bzdury, jakby nic się nie stało." Całość: Przestępczość Żydów. Pieniądz i władza. Cierpiące za niewinność czyste DOBRO i katolickie ZŁO


Wpisy powiązane
Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju
O tym jak w chrześcijańskiej Europie przez 2000 lat Żydzi bogacili się kosztem gojów
Wiesz już dlaczego ŻYDZI nie uprawiali ZIEMI w Europie?

****

Znalezione w necie:
"Wykopalismy stary artykul z 2011, ktory mowi, ze w tzw. Zaglebiu Lewantu (Izrael, Gaza, Cypr, Libani oczywiscie Syria) znajduja sie ogromne zasoby gazu i ropy- szacunkowe na 5 miejscu pod wzgledem swiatowym. Jakies watpliowsci???

A i jeszcze zagadka: Ile importowala Libia ropy do Europy przed upadkiem Kadaffiego a ile po? Huehue, ale tzw. wiosna arabska byla oddolna"


O co toczy się wojna w Syrii


Gdyby wierzyć Żydom, światem rządzi od 200 lat rodzina Rydzyka

Gdyby wierzyć zapewnieniom Żydów i ich janczarów, światem rządzi nieprzerwanie od 200 lat do dziś rodzina Rydzyka. A jednak nie widzimy Rydzyka wśród 80-ciu najbogatszych posiadających tyle ile POŁOWA ludzkości. Link

Gdyby zaś wierzyć zapewnieniom chińskiego autora książki "Wojna o pieniądz", Hong Song Binga, światem RZĄDZI nieprzerwanie od 200 lat do dziś rodzina Rothschildów. Link

Majątki bogatych przez ostatnie 4 lata powiększyły się o kolejne 600 mld dol., a stan posiadania biednych skurczył się o 750 mld dol. (nieźle Kościół wydoił biedaków). "Kto zakosił zatem biednym jeszcze 150 mld dol ?!" - Te 150 mld $ zakosili ci ż. którzy mają po 999 mln dolarów na głowę a więc nie są zaliczani do klasy miliarderów.

Żydzi dobrze wiedzą jak wygląda prawda dlatego na chama cały czas grzeją temat "złodzieja" Rydzyka by odwracając kota ogonem jeszcze bardziej ogłupiać "oświeconych" kretynów zaprogramowany przez tych wytrawnych złodziei tak by cały czas wyli, że to niby Rydzyk i Kościół katolicki okrada Słowian a nie Żydzi i ich janczarzy.

PS. Na liście "Stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie”, ułożonej przez pismo Vanity Fair, więcej niż połowa to Żydzi (brak Rydzyka) - pisze z satysfakcją izraelskie pismo Jerusalem Post.

****

Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju
Jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH?
Kościół OKRADA Polskę od 1000 lat - TWIERDZĄ żydokomuniści

Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 latach Żyd dysp. majątkiem 100 x PKB świata
Czemu sam nie zainwestujesz 1$ by obracać majątkiem 100 x PKB całego świata?
Dlaczego Żydzi nie spłodzili nawet jednego KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat?

Kościół usiłował ograniczyć wojny feudalne na których zbijali majątki ż. lichwiarze
Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana
Doradcy Kościoła - To tak jakby Żydom doradzał Hitler gdzie powinni się osiedlić

Pomogliśmy Libii, pomóżmy teraz Syrii i Ukrainie
Jestem Charlie!!
****
SZALEŃCZY festiwal NIENAWIŚCI
O tym jak się upadla i SKUNDLA dumny NARÓD
Skąd KOMUNA czerpie pomysły - LEWACY bogowie i NAZIŚCI - BLIŹNIACY

Lewacy i komuniści NIENAWIDZĄ swojej własnej KULTURY, tradycji, historii, RELIGII
O SKALI wojny IDEOLOGICZNEJ świadczy liczba LINKÓW odsył. do treści skrajnie JUDZĄCYCH
Skąd się bierze ZWIERZĘCA nienawiść LEWACKICH faszystów?
-
"A MOŻE, TYTUŁEM EKSPIACJI, SPALIŁO BY SIE KILKU KSIĘŻY ?"

SZAMBO udające PERFUMERIĘ - Kto JUDZI i sieje NIENAWIŚĆ? - Reakcje WTÓRNE
Ten kretyn WIERZY, że to KK i katole okradają Polskę a nie KOLESIE z czerwonych DYNASTII

Atakuję WASZYCH tylko wtedy gdy atakujecie NASZYCH
O tym jak Żydzi ŚPIEWALI "Boże coś Polskę..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz