niedziela, 24 marca 2013

Imperium ZŁA. W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ - Tożsamość cywilizacji jewropejskiej

Notka powstała przed 2007-12-06

W jednej ręce "krzyż" lewacki, w drugiej miecz...

O tym co myśli, gada, robi przeciętnie nawiedzony lewacki siepacz, o tym wszystkim decyduje KTOŚ... Ktoś z kręgu MEDIALNEJ szarej eminencji sprawującej w kraju REALNĄ władzę nie tylko nad naszymi sercami, duszami i umysłami... A media w Polsce, czy też w Złajdaczonej Europie są praktycznie w łapach tylko jednej opcji... Lewackich faszystów chcących docelowo całemu światu narzucić swój system wartości.

Koloniści ideologiczni nowej ery to ubrane w złoty ornat największe ZŁO!.. Zło zagrażające całej ludzkości... Stąd strach nie tylko świata muzułmańskiego przed tym bezwzględnym totalitaryzmem... Ich liczne akty rozpaczy... skłaniające często do desperackich terrorystycznych akcji samobójczych.

Akcji, którymi usiłują chociaż oddalić to bezwzględne, okrutne i nieuniknione zagrożenie... Zagrożenie płynące ze strony tych XXI-wiecznych kolonizatorów umysłów... Dużo bardziej niebezpiecznych od żołdaków Corteza czy Pizarra... Bo tamci mieli chociaż jakieś zasady... Ci, żadnych... Choć pyski pełne współczucia dla złamanego źdźbła trawki a oczy pełne krokodylich łez... Po prostu niewyobrażalna obłuda i podłość w połączeniu z brakiem zasad.

A ci bydlacy nie poprzestaną dopóki nie uszczęśliwią całego Wszechświata... Dlatego wyciągają swe brudne łapy nawet tam gdzie konkwistadorom się nie śniło... Wszędzie judząc i skłócając, przekupując lub szantażując społeczeństwa... A jak to nie pomaga, to zbrojnie napadają na nich... Oczywiście w imię walki o ich szczęście i pokój na świecie... Walki o Raj na ziemi... Walki ze ZŁEM... Bo oni to czyste DOBRO... Przecie tak gadali w TVN i GW.

I z całą barbarzyńską bezwzględnością uszczęśliwiają na siłę tych którzy nie czuli się nieszczęśliwi... Wmawiając na chama tym biednym ludziom, że są zbyt głupi, by zrozumieli jak bardzo są nieszczęśliwi... Dlatego muszą być obowiązkowo uświadomieni... by wiedzieli, że szczęście tylko lewaccy faszyści mogą im zapewnić.

Dla lewaków ZŁO to KrK i ludzie wierzący zaś dla Hitlera ŻYDZI

Jewropejska tożsamość

Ale na tym świecie nie ma nic za darmo... Więc ci totalitaryści z chęcią pomogą danemu krajowi, udzielą pożyczki, zmodernizują armię by była w stanie samodzielnie stawić czoła wstecznikom, zainwestują nawet w kulturę... ALE... Ale wpierw musisz durniu zaakceptować ICH boską Mapę Drogową... Ich Jedynie Słuszny i Sprawiedliwy SYSTEM, o którym wie wszystko nawet dziecko w Złajdaczonej Europie.

A tak naprawdę, jest to dzikie agresywne bydło z japami pełnymi przecudnych hasełek dla durnego motłochu... To bezwzględna barbarzyńska dzicz... Dzicz pozująca na wybrańców bogów nie z tego świata... Boskie przedłużenie łaski spływającej na ziemię i ciemny lud... Jedyne i wyjątkowe... No i oczywiście nieomylne.

A jako takie... ma obowiązek uszczęśliwić cały świat... Narzucając mu na siłę swoją jedynie słuszną ideologię faszystowsko-komuszą... Oczywiście, można ją przyjąć tylko "dobrowolnie", w demokratycznym głosowaniu... Czyli dokładnie na tej samej zasadzie, na jakiej Ford oferował samochody w dowolnym kolorze.

W jednej ręce "krzyż" lewacki, w drugiej miecz... No i nawracają na swą kocią wiarę, zmuszając w ten czy inny podstępny sposób... oczywiście zawsze "demokratyczny"... do zaakceptowania ich Jedynie Słusznej Ideologii... Są dużo groźniejsi od Hitlera, Stalina i Mao Tse Tunga razem wziętych... I bardziej od nich bezwzględni i okrutni.

Bo ci bydlacy o niczym innym nie marzą tylko o tym by cię uszczęśliwiać na siłę... Bo oni mają na to patent... Więc wiedzą, jak się robi szczęście każdemu... Do tego czują wewnętrzny przymus uszczęśliwiania innych... Dlatego na siłę przeprowadzają opierającą się staruszkę przez jezdnię.

****

"Jeśli chodzi o okrucieństwo to Muzułmanie wzorują się na Żydach którzy dzięki skrajnemu okrucieństwu zdołali utworzyć własne państwo."

Jak długo świat będzie pozwalał na mordowanie chrześcijan?

Musimy zrozumieć, że muzułmanie mszczą się na nas przekonani, że to chrześcijanie ogniem i mieczem podporządkowują zachodowi świat islamu niszcząc ich religię i tradycyjne wartości.

Przecież to my pierwsi (zachód) zaczęliśmy ich mordować, narzucając siłą swój ateistyczny system wartości (tzw. demokrację). To my w ciągu ostatnich kilkunastu lat wymordowaliśmy setki tysięcy tych biednych ludzi, prowokując do krwawego odwetu. Myślę, że powinniśmy się zjednoczyć i razem przeciwstawić ZŁU niszczącemu nasze i ich odwieczne wartości, kulturę, religię, tradycję.

****

SZALEŃCZY festiwal NIENAWIŚCI
Skąd się bierze ta ZWIERZĘCA nienawiść LEWACKICH faszystów?
O tym jak się upadla i SKUNDLA dumny NARÓD - Historia Polski w pigułce od 1945
Skąd KOMUNA czerpie pomysły - LEWACY bogowie i NAZIŚCI - BLIŹNIACY
Lewacy i komuniści NIENAWIDZĄ swojej własnej KULTURY, tradycji, historii, RELIGII
Hitler a współczesne LEWACTWO - Wychowywanie w NIENAWIŚCI do PODLUDZI

O SKALI wojny IDEOLOGICZNEJ świadczy liczba LINKÓW odsyłających do treści skrajnie JUDZĄCYCH
SZAMBO udające PERFUMERIĘ - Kto JUDZI i sieje NIENAWIŚĆ? - Reakcje WTÓRNE
Ten kretyn WIERZY, że to KK i katole okradają Polskę a nie KOLESIE z czerwonych DYNASTII
Atakuję WASZYCH tylko wtedy gdy atakujecie NASZYCH, więc mój ANTYSEMITYZM jest taki sam jak WASZ
O tym jak Żydzi ŚPIEWALI "Boże coś Polskę..."
Czy ktoś ZABIŁ jakiegoś MICHNIKA? Daninę KRWI zawsze PŁACILI tylko NASI a nie wasi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz